Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincsenek barátaim, a munkán kívül nem nagyon járok el sehova akkor tuti örökre egyedül maradok? 22f

Figyelt kérdés

Barátaim sosem voltak. Rég óta szertnék barátnőt, de olyan elképzelhetetlen az egész. Én nem olyan vagyok aki könnyen szóba áll másokkal, meg vicces sem vagyok. Nagyon szerencsétlennek érzem magam hogy nem tudok ismerkedni, de pedig mindent megteszek, de nem megy.

Ahogy telik az idő egyre jobban elkésve, cikinek és úgy érzem hogy egyre kisebb az esélye hogy valaha barátnőm legyen.

Ezekből ítélve szerintetek van esélyem?

Rossz hogy szinte csak a munkából áll az életem, és nincs magánéletem.


2019. júl. 9. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, én 31 évesen érzem ugyan így. Bár én még nem dolgozom normálisan. Csak téblábolok az életben.

Nem találom a helyem.

Igazából amiket látok, hogy milyen lányok milyen pasikkal vannak együtt, egyszerűen kevésnek érzem magam minden nőhöz. Ugyan ez, nulla barát szinte, társasági életem nincs.

Nem járok sehova. Úgy érzem én is, hogy már belefáradtam, és nem lesz sikerem többé. Bár nekem már volt. De azok inkább ... hagyjuk.

2019. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt a kifejezést, hogy "nincs magánéletem" nem arra szokták használni, ha valakinek nincs párkapcsolata, hanem arra, hogy ha gyakorlatilag semmi lehetősége saját magára is fordítani az idejéből és az energiájából.
2019. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de nekem a munkahelyi kapcsolataim kielégítik a beszélgetés-információátadás igényemet. Egy mélyebb kapcsolatra is vágyom persze, de azt nem egy paraj buliban fogom megtalálni ahol az ottani lányok éppen a "ki hányik nagyobbat a koccintóstól" játékot játszák.
2019. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha egy baráti kapcsolatot sem tudsz fenntartani, a párkapcsolat sem fog menni. Előbb ezen próbálj változtatni és csak utána koncentrálj a párkeresésre.
2019. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

igen

nekem sincsenek barátaim

2019. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#4


Mi számít "baráti kapcsolatnak"?

2019. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6-os, ilyet is csak egy érzelmi analfabéta kérdezhet. Olvasd el a Harry Pottert, és majd rájössz.
2019. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


Csodálatos, rendes válasz helyett rögtön jön a beszólás.


Én úgy értem mi az a szint ahol már "barátság" van, melyik fajtáját érted itt? Mert ahogy ember annyifajta értelmezés. XY mindenkit a barátjának tart pedig nagy jóindulattal is max haverok. De van aki senkit nem tart annak pedig minden titkukat megosztják és segítik egymást-


Na?

2019. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Számomra az általad leírt kettőből én egyiket sem tartom barátságnak. Hiába árulja el a másiknak valaki minden titkát, ha nyilvánosan nem vállalja föl barátságnak a kapcsolatukat, akkor az nem is az.
2019. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, annyit korrigálnék az előző válaszomon, hogy ha az első, haverkodó ismerős esetében az általa barátnak tartottak közül akár csak eggyel is számíthatnak egymásra a bajban, akkor az igazi barátság.
2019. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!