Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsenek nekem tetsző és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek nekem tetsző és szimpatikus lányok a köreimben. Nem szeretnék tovább egyedül lenni. Ha plázákban próbálkozok az gáz? 23/F

Figyelt kérdés
Külföldi videókban egy helyesebb srác odamegy a lányokhoz és azok szinte kivétel nélkül mosolyogva fogadják. De attól tartok hogy nálunk rosszabb a mentalitás. Nem is ismerkednek így az emberek. Pedig kérdem én mennyivel jobb vagy nem gázabb facebookon, tinderen ismerkedni mint szemtől szembe?

2018. aug. 24. 22:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lányok nektek tetszene egy ilyen közeledés? Mondjuk nem azzal indítanék hogy szia tetszel hanem kérdeznék valamit hogy merre van X bolt. Utána bemutatkoznék és innentől beszélgetés.
2018. aug. 24. 22:05
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
az prank videó külföldön előre megszervezett
2018. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem mindegyik megszervezett. Én pl. ma odamentem egy lányhoz, igaz előtte megittam két sört és jól elbeszélgettünk, az elején mosolygott is már rám. Csak kiderült hogy barátja van már.
2018. aug. 24. 22:10
 4/12 anonim ***** válasza:

Videókban azért sok van ami megrendezett.

Véleményem szerintem nem éri meg annyi időt, és energiát erre pazarolni, nagyon alacsony a sikerességi ráta. A lányok is vagy sietnek, vagy a barátnőjükkel akarnak vásárolgatni, na meg akárhogyis egy teljesen ismeretlen személy vagy nekik, és rövid idő alatt kb. lehetetlen elnyerni a bizalmukat annyira, hogy arra lehessen építkezni. max ha meg is adnak pár telószámot, de aztán nem fognak reagálni.

Meg sokaknál reflexből jön az elutasítás, mint ahogy te is leráznál egy szórólaposztót reflexből, még akkor is ha jobban megnéznéd a szórólapot, még lehet érdekelne is ami rajta van.

Tindenren se könnyű, bár még nem próbáltam, de állítólag egy átlagos srácnak 115 jobbrahúzára jut egy match. Viszont ahhoz nem kell sok idő sem, rászánsz 10 perc negyed órát, behúzol tömegesen csajokat jobbra, aztán vársz azt vagy lesz kapás vagy nem (a statisztikák alapján jóval többször nem persze sajnos ) te meg mehetsz a dolgodra, csinálhatsz amit akarsz.

2018. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Add fel. Mind foglalt úgyis, hiába fesztiválozol.
2018. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

a pua irodalomban mélyedj el.

amit tervezel annak a neve-direkt nyitás.

2018. aug. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy mondta utolso pua t kell tanulni. Am sok puas jon budapestre gyakorlatozni szoval ez jo hely erre. Ja es a puasoknal ha a lany azt mondja van baratja egy teszt csak, erre egy jo valasz h neked kismackod van, vagy valami hulyeseg. A lenyeg h nem ragadj le egybol folytatsd a temat.
2018. aug. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7


Ezt addig csinálod max míg kiderül, hogy az egyiknek tényleg van barátja, aki a "Vasököl világbajnokság" tízszeres győztese, és a nője zaklatásáért te leszel a boxzsája pár napra. Rossz hír ez a tejfogaidnak!

2018. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elhinni a youtuberól, 5 ezer Ft-ért itt is eljátssza videón egy lány h megadja a számát. Másrészt lehet összekevered a szépfiúk fogadtatását, az átlag seác fogadtatásával. Inkább bővítsd esetleg az ismeretségi körödet.
2018. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor tökönrúgod a vasöklöt, vagy lecsukatod aztán nevetsz, ahogy a börtönben birkózik ökölvívás helyett két nehézsúlyú meleg sráccal, miközben te a csaját dugod.
2018. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!