Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg jobban bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg jobban bejön egy tipikus kiabálós foci drukker típusú férfi mint egy okos szemüveges könyvmoly típusú férfi?

Figyelt kérdés
Ma láttam pár ilyen drukker férfit ott kiabáltak után primitíven hogy oké olé Fradi stb... Meg társai, dőlt belőlük a primitívség...egy ilyen férfiak tényleg sikeresek a nőknél? Ugyanis ismerek csomó okos értelmes ilyen szemüveges normális férfiakat akik meg hosszú éven át sikertelenek. Ilyen férfiak nem kellenek a nőknek, hanem tényleg inkább az ilyen drukkerek..
2019. júl. 10. 21:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%

Imádok olvasni, de nem látok bajt azzal, ha valaki kimegy egy meccsre és drukkol a csapatának, amíg verekedésbe nem fajul.

20/L

2019. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem a második szimpatikus, én személy szerint leginkább csak ilyen férfiaknak adnék esélyt, bár azért erősen személyiségfüggő. Én mondjuk nem vagyok könyvmoly, ritkán elolvasok egy-két könyvet, szóval számomra igazából nem feltétlenül plusz pont, ha valaki ilyen, én az ember természetét nézem elsősorban. 18/L
2019. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egyik típus sem jön be.
2019. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 tiril ***** válasza:
100%
Nekem is hobbim a foci, van kedvenc csapatom akinek szurkolok, voltam már több ezer nézős focimeccsen is, de attól függetlenül fősulira járok és szeretek olvasni is ha úgy van. Mind fentebb írták a kettő nem zárja ki egymást van rá példa.
2019. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 tiril ***** válasza:
22/F
2019. júl. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én is ismerek olyan szemüveges, könyvmoly férfiakat, akik életükben nem jöttek be senkinek. Persze férfi szemmel hőbörögtök, hogy "dehát tök okos, értelmes, kedves, nem jár el bulizni, a szemét nőknek még ez sem elég???", és valóban nem elég. Az ilyen férfiak női szemmel:

-társaságban némán ülnek a sarokban

-ha idegenekhez, ne adj' isten nőkhöz kell szólni, akkor hebegnek-habognak, izzadnak, remegnek, kb mentőt kell hívni hozzájuk

-annyira gátlásosak, hogy a saját karjukat előbb vágnák le, minthogy egy nővel próbáljanak ismerkedni

-ha egy nő próbál ismerkedni velük, akkor megint jön a hebegés-habogás-szívinfarktus-agyvérzés, ami nem különösebben vonzó

-sehová nem járnak a sulin/munkahelyen kívül

-otthon sem értelmes, érdekes dolgokkal foglalkoznak, hanem számítógépen játszanak reggeltől estig

-a számítógépen, informatikán kívül másról nem lehet velük beszélgetni

-mivel többek között sportolni vagy bármilyen aktív programra sem járnak el, így egészségtelenek, vagy kövérek, punnyadt testűek, vagy csontváz soványságúak

2019. júl. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A kettő nem zárja ki egymást. Én bölcsészkaron végeztem és több olyan haverom volt innen, akik meccsre jártak szurkolni. Én is voltam többször meccsen, amatőr szinten focizok is.

Párom is inkább "könyvmoly", a focit csak közepes szereti, nem jár ki rendszeresen meccsre, de az sem zavarna. Fociszurkolók között vannak primitívek is, de nem mind.

2019. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 nylonx válasza:

Szerintem azt akarja kérdezni, hogy a lányok miért a bunkó műveletlen,arogáns lényekben látják meg a Férfit. Hogy miért elég nekik a szikra ami alapján eldöntött tény nekik hogy ki kell ,hiányában miért nem is kíváncsiak az ember belsőjére,alkalmasságára. Aztán mikor megvan a szikra csak akkor kezdenek észbe kapni mikor már szült 2 gyereket és észreveszi a gyerek szempontjábol legalább hogy aki évek óta ordenáré,aki csak iszik, és néha kegyetlen vele, hogy ez így nem mehet tovább.Utána talán mi is megfelelünk csendesebb udvariasabb, apának alkalmas, örökké viszonzatlan szerelmekkel hátunk mögött emberek, hogy a mások által hanyagul csinált gyerekeket eltartsuk, felneveljük.

A nőknek mindig valami olyan ember kell aki majdnem vagy teljesen b..., címlapférfi, vagy peteéréskor a rossz, a törvényenkívüli.

Amíg van valakinek hazamenni egy biztos helyre,szülőkhöz addig a nő megkapja apjától azt amit keresni kellene egy férfiben, A férfinek míg van anyja aki mindent megad amit a nőnek kellene, elég csak szórakozópartnert keresni. Ha valóban egymásra kellene utalva élnie a pároknak,azthiszem körültekintőbbek lennének. Vagy nem :)


Biztos megszólalnak páran hogy ők nem is, de ezek csak ritkább kivételek.

2019. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem jön be különösen, de ha választani kell akkor már a könyvmoly.
2019. júl. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!