Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A moly.hu-n a társkereső zóna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A moly.hu-n a társkereső zóna miért ennyire inaktív?

Figyelt kérdés

[link]


Néztem, hogy moly.hu-n van társkereső zóna, azonban meglehetősen inaktív (2016-ban indult, a mai napig 26 karcot jegyeztek be). Miért ennyire inaktív? A könyvmolyok ennyire nem szeretnek ismerkedni vagy másutt ismerkednek? :)



2019. márc. 25. 11:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

A moly.hu-t nem társkeresésre használják a felhasználók, hanem könyveket ajánlanak egymásnak és olvasmányi élményeiket osztják meg egymás között.

Tudod, nem minden oldalnak funkciója a társkeresés.

2019. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Hát én évek óta tagja vagyok a Molynak, de sose jutott eszembe, hogy ott ismerkedjek/keressek párt, pedig sokáig szingli voltam. :))
2019. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#1:

Tudom, hogy nem minden oldal funkciója a társkeresés. ;) A Google keresője mégis kilistázta, amikor könyvmolyos ismerkedési lehetőségek után kutattam. Én se társkeresésre használom a moly.hu-t, kicsit meg is lepődtem, hogy van ilyen zónája. xD


#2:

Nekem sem jutott eszembe ismerkedésre/párkeresésre használjam a moly.hu-t. :) Bár azon már gondolkodtam, hogy könyvmolyként hol lehet ismerkedni. :D (Könyvtár kizárva, ott a korosztályomból alig látni embert. 🙄)

2019. márc. 25. 11:35
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is tudtam, hogy van ilyen funkciója, pedig 2011 óta fent vagyok :'D

Szerintem ez az oka a kihaltságnak, mármint a többség nem is tud róla.

2019. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#4:

Most már plusz hárman tudnak róla. xD

2019. márc. 25. 11:48
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
Legközelebb akkor kerültem a csajozáshoz a molyon keresztül, amikor könyvet adtam el ott, és amikor találkoztam a vevő lánnyal, adásvétel közben hosszan elbeszélgettünk a könyvekről és érdeklődési körökről. Tulajdonképpen egy lépés választott csak el attól, hogy meghívjam egy kávéra akár akkor, akár egy későbbi időpontban (hiszem az elérhetőségei is megvoltak...), hogy könyvekről és sok minden más érdekes dologról diskuráljunk, de valamiért sosem tettem...
2019. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6%
Hallottam már a moly.hu-ról, de az égvilágon semmi értelmét nem láttam magának az oldalnak. A társkeresés funkció viszont jó ötletnek tűnik. :D
2019. márc. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Én sem tudtam, hogy van ilyen funkciója, pedig fent vagyok :D

25/L

2019. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Töröltem magam a molyról, személyi problémák miatt, de amíg fent voltam, addig sem társkeresőként használtam az oldalt. Én a könyveimet rendszereztem, vagy éppen olvasási kihívásokon vettem részt.
2019. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
Én is próbáltam ott ismerkedni és bár én is olvasok de nagyon idegesítő tud lenni ha ismerkedés helyett feszt csak azt tolják hogy ezt meg azt ajánlja hogy olvassam el. Nem érti hogy nem érdekel.
2019. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!