Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg létezik olyan csoport...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan csoport (mgtow) akik kellenének a nőknek, sok csinos nő akarná is őket mert mondjuk helyesek, jó pasik stb. , de valamilyen okból teljesen elutasítják őket?

Figyelt kérdés
Tényleg vannak ilyen férfiak?
2019. júl. 12. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ismerek ilyen embert (nem konkrétan mgtowsjwlgtbqwjdjd vagy ilyesmi), de jóképű és nem kell neki nő. De nagyon ritka.
2019. júl. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Aki ebben a MGTOW dologban őszintén hisz, az a legtöbb nőnél önmagában kizáró ok.

Tehát nincs.

2019. júl. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Minden létezik és semmi nem valódi.


Gondolatok reggel 8-kor by me. 😃

31F

2019. júl. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Létezik persze. Túl 1 váláson (szerződéssel), elég jó kűlsővel (16éve sportolok rendszeresen), 190 magasan kellek nekik ahogy látom, de én nem fogok se kezdeményezni, se puncsolni 1 éhen korásznak sem. Hogy miért? Mert egyszerűen elegem lett abból, hogy 20-30 közötti nők számára a párkapcsolat azt jelenti, nyald ki a seggét, meg teljesítsd az igényeit. Köszönöm szépen, nem. Persze persze, majd akkor más fogja. Engem ezzel nem lehet sem zsarolni, s nem is érdekel. Eddig a családalapítás vonzott, egy olyan személlyel aki méltó erre, akinek a család nem a saját haszonélvezeti dolgait szolgálja. Megnéztem mi a helyzet tinderen, hááát, ugyanez csak pepitába. Férfiként megcsináltam sokak álmát, családi ház agglomerációban, jó anyagiak, no problem. Mivel ezt nemírhatom ki a homlokomra és nem is fogom, ezért úgy vagyok vele, akkor lefekszem nyugodtan a frissen festett modern nappaliba és lexrom a haszonlesőket, modern tiniket "20-35ig még tini az agya". Amelyik meg közeledni próbál, általában a külső (és/vagy pénz miatt), azzal meg nem foglalkozom, meghagyom a lehetőséget másnak, aki szeretné ezek igényeit kielégíteni :) Immár 2 éve, s teljesen jó, kiegyensúlyozott az életem. Megszűntek a problémák. Ha "nőt" akarok, akkor rendelek a gyros mellé, többre úgyse jó a 99%.
2019. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
#4: Tehát azt mondod, hogy majdnem minden nő haszonleső úgynevezett aranyásó?
2019. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
A MGTOW-ban hívők szeretik ezzel áltatni magukat, de valójában egy normális nőnek sem kellenének (ezért is utálják mindet). Aki képes az ellenkező nemmel tartós és minőségi kapcsolatokat kialakítani, az hülye lenne önként kivonni magát ebből. A MGTow ugyanaz, mint a radikális feminizmus: sikertelen, az ellenkező nemben csalódott szerencsétlenek gyülekezete, akik azzal áltatják magukat, hogy bárkit megkaphatnának, de saját döntésükből kifolyólag inkább visszautasítanak mindenkit. Holott ők vágynak leginkább a szeretetre és sikerre, elfogadásra, de a borzalmas személyiségükből és/vagy előnytelen külsejükből fakadóan csak sorozatos csalódások jutnak nekik. Így lesznek megkeseredett, utálkozó, tévhitekben élő emberek.
2019. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
6-os, majd mikor kisemmiz egy szende szépség, akkor máshogy látod majd... :) Nem 1 ismerősöm faragott arra rá, hogy bizalmat adott egy nőnek :) Nem csak anyagilag, hanem érzelmileg is. Minden megvolt, jó élet, sportos test, jó módban az asszony keresgette a jobbat. Mindig így van, s lesz is, csak most nincs visszatartó tényező, hogy "ciki", mert semmi sem az. Gondolj bele logikusan: A házasságok fele válással végződik. 3/4-edét nők adják be. Miről beszélünk? Nem azért aranyásó valaki mert kimondja, hanem azért mert elvárja h a férfi adjon mindent, mert ő a férfi, aztán a nő hozzáadott értéke a kapcsolathoz=0. Fele nem is akar gyereket a nőknek, se főzni se mosni nem tud, se kerítést festeni, semmit, csak saját maguk fotozgatása, a facebook meg a telefonhajkurászás. Nézz végig a metron. A maradék fele még mindig a herceget keresi, majd rájön később ez nem hollywood. Had ne soroljam...
2019. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Vannak, és elég sokan, azt vallják,hogy a feminizmus és az online társkereső miatt a férfiaknak, "lejjebb" kell menniük kinézetben, azt mondják, hogy pl 20 évvel ezelőtt egy 10/5 pali felszedhetett egy 10/5-6 csajt mert olyan munkák voltak pl. Bányászat, meg mert szociálisan az volt elfogadott,hogy minden nő férjnél van és gyerekei vannak, de szerintük ez mostanra mrgvátozott pl. A feminizmus miatt, meg hogy bíróságon inkább a nőknek adjá a gyerekeket, jutalmat stb. Mgtow: Men going their own way: Férfiak saját újtukra mennek nem kérnek ebből, Nagy részt amúgy ronda emberekből áll, az hogy ez helyé van,mindenki döntse el maga....
2019. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%

Azt nem értem, hogy mi a fészkes francnak kell lepirosozni egy olyan hozzászólást, ami semleges, csak az előző hozzászólótól kérdeztem, hogy így gondolja-e, ha nem tűnt volna fel, hogy nem a saját véleményemet írtam le, hanem rákérdeztem valamire? Hogy ezen mi értékelni való van, az rejtély a számomra.

Aztán más kérdésnél meg szintén egy érthetetlen dolog, hogy az én válaszomat lenullázzák, mások hasonló tartalmú válasza meg ennél magasabb értéken van. Hülyék gyülekezete!

2019. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
A legtöbb válást azért a nő adja be,mert a pasi kényelmesen elvan a szar kapcsolatban, ahol azért a se.ge alá tesz az asszony mindent, miközben ő munka címszó alatt a szeretőjéhez jár.
2019. júl. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!