Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg létezik olyan csoport...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan csoport (mgtow) akik kellenének a nőknek, sok csinos nő akarná is őket mert mondjuk helyesek, jó pasik stb. , de valamilyen okból teljesen elutasítják őket?

Figyelt kérdés
Tényleg vannak ilyen férfiak?
2019. júl. 12. 07:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
63%

"A legtöbb válást azért a nő adja be,mert a pasi kényelmesen elvan a szar kapcsolatban, ahol azért a se.ge alá tesz az asszony mindent, miközben ő munka címszó alatt a szeretőjéhez jár."


Akkor magamra fordítom, s jó pár társaságomban lévő férfir:

- Tehát nem elég a 1-2M-es fizú, mert mindig van akinek több van.

- Nem elég nagy a családi ház, mert másnak nagyobb van.

- Nem elég h nem kell főznie a nőnek, beszállnia a teendőkbe, hanem csak követel, hogy ez is a férfi dolga

- Nem akar gyereket szülni, mert nyűg.


Kedves utolsó, amikor azt mondod a legtöbb válást azért adják be nők, mert a férfi elvan a szarban, erre én azt mondom azt a szart én teremtettem, én is tartom fent, s mégse jó. Lehet az 25 nyaralás évente, lehet az 200m2 új családi ház, lehet az mindennapos rendelgetés, gyerektelen élet, mégis szar? Hazudsz, de úgy hazudsz aki már teljesen elrugaszkodott a valóságoktól. Volt válásom, én adtam be,de amiket mondott az ügyvédem, milyenek a nők váláskor, hogy az utolsó gyufát is kivenné a férfi kezéből (amit ő teremtett), mert neki jár? Megint csak hazudsz, hogy a férfi elvan a szarban. Az átlag férfi szeretne megnyugodni, nem pedig egy vihoragépe (meg eltartója) lenni egy istenverte agymosott nőnek, aki azon kívül, hogy fenyeget, hogy elválik, ha nem így úgy amúgy, de soha nem lesz jó. Szóval a hazudozást szerintem abba kellene hagyni, mert nem érdekelnek (engem személy szerint nem) ha szerinted zöld az ég, szerintem meg kék, de ha megnézzük a bizonyítékokat, akkor meg elfordítod a fejed.

2019. júl. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!