Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, lányok ha itt valaki ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok ha itt valaki ír egy listát és válaszolnak rá, hogy "én ilyen vagyok" akkor hogyhogy nem reagál rá senki? Túl szép hogy igaz legyen, vagy csak a kommentek számára mentek?

Figyelt kérdés

#gykceleb
2019. júl. 10. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

- Lehet, hogy privátban ráìr, ezt nem tudhatjuk.


- Gyanús, hogy itt mindenki "pont olyan". Nem kétlem, hogy a válaszolók ezt elhiszik magukról, de az önismeret fontosságát béka segge alatt kis hazánkban.


- Csak véleményekre kíváncsi a kérdező, de (itt) ismerkedni nem akar.


- Troll/kamukèrdès

2019. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

"Túl szép hogy igaz legyen" én ilyen vagyok. :D

32/f

2019. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Még a neme sem garantált az illetőnek, aki válaszol. Messziről jött ember azt mond, amit akar. Egyáltalán nem biztos, hogy attól, hogy kiír egy listát még akar is ismerkedni épp. Pláne, hogy online akar ismerkedni. Kismillió oka lehet azon a kettőn kívül, amit felsoroltál.
2019. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az onjellemzes ritkán pontos.

Honnan veszed, hogy innen akar ismerkedni.

2019. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem lévők jókat írtak. Azzal egészíteném ki, hogy sokan olyat akarnak, csak a listában leírt dolgok mellett azt gondolják, hogy beh, egy sikertelen gyk-s srác/lány, aki csak dugni és hasonlókat akar.
2019. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok.
2019. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sose vagyok olyan...
2019. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy sokan egyből belekötnek a másik meg hogy el sem hiszik... de általában csak belekötnek😬😏
2019. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezen én is már agyaltam sokat. Éppen ezért szerintem az ilyen jellegű főkérdésnek ("én ilyen vagyok") semmi, de semmi értelme nincs.
2019. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert az "én is ilyen vagyok" nem mond semmit. Például Brad Pitt világosbarna hajú, 180cm, kék szemű, sok haverja van. Én is ilyen vagyok. A nők arra asszociálnak, hogy én vagyok Brad Pitt, pedig én nem ezt mondtam, csak, hogy a felsoroltak mind igaz rám. Ettől még nem hazudtam.
2019. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!