Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kéne neki írnom, ugye?

Figyelt kérdés

Leírom először röviden, a lényeget, de légyszi olvassátok el a hosszabb verziót is, hogy megértsétek.


Röviden: Van egy fiú, aki kb másfél éve szeretett volna tőlem valamit, de én akkor tőle nem. Most eszembe jutott, hogy lehet, hogy mégis.


Hosszabban: Kb másfél éve kétszer randiztam egy fiúval, aki kb tökéletes volt, külsőleg is és belsőleg is (az egyetlen negatívum, amit tudok róla mondani az az, hogy alacsonyabb nálam). Tényleg, kedves volt, aranyos, jófej, vicces, jól is nézett ki, és hasonlítottunk egymásra egy bizonyos dologban (utazás, ami számomra nagyon fontos, de neki is). Egyetlen baj volt csak, és nem vele, hanem velem. Akkor másba voltam szerelmes, és depressziós is voltam. Mostanában kezdek kilábalni mindkettőből, de akkor teljesen őszintén megmondtam neki, hogy tényleg nem vele van bajom, hanem saját magammal, és mindkettőnk érdekében mondom, hogy ez nekem most még nem megy, és neki se lenne jó, ha így kezdenék vele bármit is. Most épp utazgatok, és egyre többet szoktam rágondolni, meg hogy mennyire összeillenénk amúgy (ezt régebben is így gondoltam), és mi lenne, ha ráírnék, ha hazaértem. De úgy érzem, nem lenne igazságos, ha már egyszer régen elutasítottam. Igaz, tudtommal nincs barátnője, de akkor se, nem akarok hülye ribi lenni, aki egyszer nemet mond, majd egy idő elteltével újra felbukkan. De az is tény, hogy ez nem az a tipikus "visszasírós" sztori, mert nekem már régebben is tetszett, és igazából nem bántam meg, hogy akkor nemet mondtam, mert szükségem volt az egyedüllétre.


Szerintetek? Saját véleményem szerint hagynom kéne az egészet, és nem zaklatni szegény fiút.



2019. júl. 13. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg pont hogy megérdemel egy esélyt. Főleg ha ennyit gondolsz rá. Ő már mindent megtett, úgyhogy most te jössz. Nem hiszem, hogy ezzel felzaklatnád, mivel 2 eset lehetséges. Vagy túltette már teljesen magát rajtad, vagy pedig még mindig érez irántad valamit. Ha túltette magát ,akkor egyáltalán nem fogja megzavarni a nyugalmát, lehet, hogy ettől függetlenül újra elgondolkodik a dolgon. Ha pedig még mindig érez valamit, akkor biztos örülni fog neki, hogy mégis van esély. Szóval vesztenivalód nincs ezzel.
2019. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Most akkor ez volt a gond vagy, hogy alacsonyabb nálad ?

32/f

2019. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem úgy jön le, hogy nem vele (vagy a magasságával) volt baja a kérdezőnek. Hanem szimplán másba volt szerelmes,illetve depressziós volt. Ez bőven elég ok, h akkor miért mondott nemet. Ettől függetlenül egy esélyt megérdemel a srác sztem, meg ezt így meg is fogja érteni.
2019. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán írhatsz neki.Ha huszadjára gondolnád meg magad az lenne a baj.De ebbe semmi rossz nincs,egy próbát megér.
2019. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy így gondoljátok, azt hittem, el leszek hordva mindennek, amiért megfordult a fejemben, hogy felveszem vele a kapcsolatot. Köszi mindenkinek.


#2: Saját magammal volt a baj. Azt csak úgy zárójelesen említettem meg, hogy alacsonyabb nálam, hogy hangsúlyozzam, hogy ez az egyetlen negatívum, amit tudok róla mondani, de még ezt is "elnézem".

2019. júl. 13. 21:12
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez szerintem sem egy olyan dolog, végül is te is tisztáztad vele hogy ennek tőle független akadálya van amit remélhetőleg fel is fogott. Emiatt szerintem nem gáz ha felkeresed, de úgy amúgy is, mit veszthetsz vele? Max azt mondja hogy ő ezt már nem szeretné és kész.
2019. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Írj neki!!!
2019. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, mit veszíthetsz! Ha egyszer ráírsz mostanság, abból már kiderül a reakciója és ez még nem minősül zaklatásnak az én olvasatomban.
2019. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Rá írtál végül?
2019. júl. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem, még utazok, addig nem lenne értelme. De nagyon gondolkozom, hogy mit tegyek, ha hazamegyek. Itt mindenki szerint írjak neki, de félek. :/
2019. júl. 16. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!