Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok úgy barátnőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok úgy barátnőt, ha nagyon csöndes vagyok és nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyon barátnőt, de nem tudok hogy ismerkedni élőben. Pedig nem nézek ki rosszul, és a természetem sem rossz, csak nem tudok könnyen ismerkedni.

22 vagyok már de még egy lánnyal sem jártam, csókolózni sem csókolóztam:(

Van olyan lány aki elfogadna ilyen barátot?


2019. júl. 13. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha csak otthon ülsz akkor nem nagyon.
2019. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Virtuális barátnőt igen.

Japánban, Kínában vannak már bentlakásos virtuális termek ahol egy szobát magadra zársz és a saját kis világodban elvagy.. 😄

2019. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csöndes vagyok, nincsenek barátaim, nem tudok ismerkedni, rossz a természetem és még ronda is vagyok. :)

Én sem csókolóztam még. Remélem segítettem.

2019. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rockarc ***** válasza:
100%

A baratnoket talalni szoktak? Ez olyan, mint a 4 levelu lohere? Megis hogyan kepzeled el? Mesz az utcan, jon szembe egy lany, es akkor megtalaltad? Nicsak, hiszen itt jon egy baratno? Esetleg nem akarod meg ugy rontani az eselyeidet, hogy felmesz egy hegy tetejere remetenek? Konkretan mit varsz a GYK kozonsegetol ezzel a kerdessel? Megjegyzem volt mar belole evekre visszamenoleg halomra. Mi az ujdonsag a kerdesedben, amit az osszes eddigiben nem vetett mar fel valaki?


43F

2019. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok.
2019. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lesz akkor velem, itt a szegedi "csillagban" ? :)) Szabad szappanozni? :D
2019. júl. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!