Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aszexuális férfi az férfiatlan és lúzer?

Figyelt kérdés
Férfi legyen férfi szokták mondani viszont aszexuális férfi nem fog udvarolni egy nőnek nem fog odamenni hozzád és igen sokszor vissza is utasítja egy nő szexuális közeledését..
2019. júl. 14. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
És?
2019. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Én meg aszexuális lánynak vallom magam. Csupán társkeresés szempontjából jelent problémát, mert a többség kapásból el fog utasítani, amint erre fény derül. Ráadásul én személy szerint azt valahogy sokkal férfiasabbnak tartom, ha valaki a lelkéért szeret igazán egy nőt.
2019. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Egy aszexuális férfi is tud udvarolni és kezdeményezni :)

Az aszexek is párkapcsolatban élnek egy másik aszexel, valaki náluk is kezdeményezett. És sok aszex férfit ismerek, aki nagyon is férfias.

2019. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy aszex nem biztos, hogy aromantikus is...
2019. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Kinek a pap, kinek a papné. Nekem nem kellene aszexuális férfi párnak.
2019. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

> Az aszexek is párkapcsolatban élnek egy másik aszexel,

aszexszel*

2019. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mi bajod? ki mondta neked ezeket?
2019. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem közlöd velem konkrétan, hogy aszexuális vagy, akkor nem tudok különbséget tenni közted és azok között a férfiak között, akik pont úgy nem udvarolnak nekem , mint te.


Az, hogy férfiatlan benyomást keltesz-e bennem vagy férfiasat, az a fellépéseden, viselkedéseden múlik, nem azon, hogy nekem udvarolsz-e.

2019. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Erős fogalomzavart érzek
2019. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsit túl van tolva ez a férfi légy férfi. Ez egy duma, aminek a célja, hogy erődet,intelligenciádat a nők kihasználják. Kiöltözve egy üzleti útra indulsz az autópályán meglátsz egy nőt , aki lerobbant az autójával, légy férfi hang felcseng a fejedben, kereket cserélsz mialatt összepiszkolod az öltönyöd és a kezedet mindezt egy légy férfi manipulációs duma kedvéért.
2019. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!