Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon vannak egyáltalán barátai? Ha ennyire sivár a Facebookra?

Figyelt kérdés
Van egy pasi az egyetemen,akinek tudom hogy bejövök, elég öntörvényű, magának való. Nagyon jól néz ki,sok lánynak bejön, Facebookon főleg lányok lájkolják. Facebookon egyébként nem sokat oszt meg magáról, ritkán rak fel képet évi 1et,amin csak ő van rajta és be van állítva hogy ne latszodjanak azok amiken meg van jelölve, a falára se lehet írni. Néha mesél hogy a haverjaival elmegy ide-oda,kocsmazni,vagy fesztiválra, vagy elutaznak valahova.
2019. júl. 14. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne a facebook-on dokumentálnia az életét?
2019. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus! Nem egy ismerosom az egzotikus utakról sem oszt meg semmit és Semmirol szinte.
2019. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az meg egy jó tulajdonság, hogy nem a facen éli az életet és nem posztoltat mindent.
2019. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak egy chat miatt vagyok egyáltalán rajta, álnéven és kb. 10 ismerősöm jelöltem be és 0 dolgot írtam ki.


Őszintén szólva nem tetszik a fészbúk politikai elfogultsága és az ott található egyoldalú cenzúrázgatás rendszere.

2019. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Én már 6 éve nem posztoltam. Élek,néha találkozok barátokkal,sőt néha buli is és egyéb dolgok...nem akarom megosztani 1000 ismeretlen ismerőssel az életem. Legszívesebben csinálnék egy újat ahol 10-en lennénk aztán hello. Csak csetre használom és munka vagy egyéb dolog miatt zárt csoportokból információt szerezni.Ennyi.
2019. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem bírtam volna kijárni egyik egyetememet vagy továbbképzésemet sem fb nélkül. :) Én kifejezetten a chat funkcióit használom. Nem töltök fel képeket, nem lehet írni a falamra, nem látszik rólam semmi, még a barátaim száma sem. Nem like-olok, stb... Nem érdekel. Még azt is letiltottam egyesével, hogy lássam mások megosztásait. Én is öntörvényű vagyok, arrogáns és kimért. Én is nagyon jól nézek ki, rengeteg embernek bejövök legyen az bármilyen nemű, vallású vagy hovatartozású. 16 éves korom óta kapcsolatból kapcsolatba ugrálok.

Nincs instám és semmi egyebem. Nem járok kocsmába és soha nem is jártam, mert unalmas. A fesztiválok meg mocskosak. Viszont napi jeggyel azért benéztem már párszor, illetve rendszeresen járok szórakozóhelyekre. Szóval nem lehet levonni messze menő következtetést abból, hogy ki mennyire él "közösségi életet" az interneten...

2019. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy a fb osztogatások miatt lenne valakinek nagyobb baráti köre vagy éppen kisebb. Én nem szoktam posztolgatni, sőt,sokszor azt látom, hogy aki a fb-megoszt minden xa.t sokszor pont azért teszi, mert a való életben nem kap elég visszaigazolást.
2019. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire sivár a Facebookja, akkor valószínűleg vannak barátai, mert nem unatkozik annyira, hogy ott élje az életét.
2019. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem vagy a körben, akikkel megosztja, vagy írhat a falára... Nem mintha ettől a szartól függne, hogy vkinek van-e élete.
2019. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy okos férfi :D Nekem is ki van kapcsolva a megjelölés, még ha szándékosan nem is akarnak kicseszni velem a barátaim ígyis születnek előnytelen fotók amiknek nincs helye face-en. A pasik meg szeretik a másikat szívatni, én is rendre látom a hülyeségeket amiket megosztanak egymás falán, néha taszítóan alpáriak tudnak lenni.
2019. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!