Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire népszerű, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire népszerű, mennyire működik ez a elcsábítási módszer a férfiak részéről?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy fiatalabb srác meg szeretne magának szerezni egy csajt. Tudja, hogy a lány kapcsolata nem stabil.

Ezért a lány közelében marad, de nem bombázza semmilyen ajánlattal, csupán azt biztosítja, hogy baj esetén mindig

elérhető legyen a lány számára.

Így felépít egy biztos pontot, megalapozza a bizalmat és a biztonságot.


Ha a hölgynek beüt valami párkapcsolati krízise, akkor automatikusan ezt a srácot fogja megkeresni.


Én tartanék attól a srác helyében, hogy friendzoneba kerülök, de láttam már példát arra, hogy

működött ez a modell.


2019. júl. 15. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Vaaaagy nézzen ki egy szinglit
2019. júl. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Hiába "biztosit" bármit is, ha a csajnak nem jön be, mint pasi, akkor max. barátzona lesz, vagy az se, főleg, ha vannak barátai, baratnoi.
2019. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nézd, ha bejössz neki, szinte mindegy a módszer, ha nem, maximum a lelki szemetese leszel, emiatt nem lesz beléd szerelmes.
2019. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Jaj, a nőre nyomulni kell. Ez a megvárom, míg a csaj idajon hozzám, ennek az új generációnak a rákfenéje.
2019. júl. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem magamnak keresek ilyen lehetőséget, több példát is láttam mostanában erre. :)


Szerintem sajnos manapság ez egy működő modell.

2019. júl. 15. 09:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért hülyeség, mert a csajnak utána max ő ugródeszka lesz vagy egy örök "B" terv. Tehát nem hinném, hogy ez működőképes lenne. Kivételek persze mindig vannak.
2019. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen amikor kell valaki hirtelen mert a másik összetörte a szívét és Te kéznél vagy akkor esetleg sikerülhet lehúzni a bugyiját gyenge pillanatában de kétlem, hogy Te maradsz a nagy Ő. Mert ha Te lennél akkor otthagyta volna miattad az amúgy sem felhőtlen kapcsolatát.
2019. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Még egyszer leírom, hogy nem én készülök ilyesmire. :) Soha nem venném el más nőjét, és nem azért, mert olyan tisztességes gyerek vagyok. Csupán azért, mert akit könnyen el lehet vinni, az nekem sem kell.


Mindenesetre megnyugtattatok, hogy ez a fajta nőszerzés az csicskaság, és sok esetben hosszú távon nem eredményezhet tartós kapcsolatot.

2019. júl. 15. 22:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Népszerű és működik.

Mondom ezt nőként.

Jellemző ez a fajta módszer, hogy a nő él egy nem túl jó kapcsolatban egy "barát " meg addig támogatja, míg a nő be nem adja a derekát.

Függetlenül a aldokló párkapcsolat kimenetelétől, hogy szakítanak vagy sem, ilyen "jóbarátok" mindig akadnak.

Nem mondom, hogy soha semmilyen körülmény között nem lehet jó kapcsolat a nő és a segítő szándékú barát között. Egy dolog miatt nem nem hiszem, hogy ez a jó módszer...

Ha egy férfi akkor "csábít " el egy nőt, amikor a legsérülékenyebb...ott azért többnyire nem a segítő szándék dominál.

Százból egy talán...de a legtöbb férfi csak akar egy/pár menetet és könnyebben boldogul a nővel.

Ez nekem az a kategória, amikor valaki úgy nyomul egy nőre, hogy az ittas állapotban van...

Könnyebb vele boldogulni, nyilván kisebb az ellenállás.

Persze lehet ebből is kapcsolat, de azért maradjunk annyiban, hogy egy jó kapcsolat nem innen indul.

2020. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen müködik hogy elövesznek mint egy rongyot a szekreny mélyéröl ha epp olyan passzban van.

Szexre jo csak az ilyen kapcsolat.

2020. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!