Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves férfiak! Nektek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Nektek mi nyomja a lelketeket?

Figyelt kérdés

Miért küzdötök társkereséséi gondokkal?

Mi a probléma? Mi gátol titeket?

Hogy érzitek magatokat?



2019. júl. 15. 23:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
70%
Én ronda vagyok, szegény és nárcisztikus személyiségzavarom van amivel védem magam a körülményektől. Na most szerinted...?
2019. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
82%

Nem küzdök vele, csak szimplán nem keresek már, mert feladtam.


A probléma egyébként az, hogy roncs vagyok.


Teljesen jól érzem magam.

2019. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
85%

Kívül azt mutatom hogy jól vagyok, önelégült, egoista de belül meg szenvedek, hogy nem tudtam soha senkivel megélni tartósan azt a mély kapcsolatot amit akartam volna... Mind megcsalt minden előjel nélkül mint derült égből a villám. Éppen ezért nem is tudom hol hibáztam, mit fejlesszek magamon ezért bunkó lettem...


27/f

2019. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
81%

#3. Aki leírja magáról, hogy bunkó, az nem az...

Az igazi bunkók nem ismernék be magukról.

2019. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
80%

#4


Ez pont olyan, mint hogy az őrült nem tudja, hogy őrült, a hülye nem tudja, hogy hülye, illetve az igazán gonosz sincs tisztában vele ("a jóért cselekszem" "megérdemelték"), mert nem is fogja fel, a jó és a rossz értelmét.

2019. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
87%

Nem nézek ki jól, meglehetősen alacsony az önértékelésem. 27 évesen otthon lakom, nincs diplomám. Bár dolgozom és haza adok / besegítek a háztartás fenntartásába pl takarítás.

Általában jól viselem, néha viszont rám jön egy kisebb fajta magány.


27/F

2019. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Lazy Lover ***** válasza:
90%
Extrém alacsony vagyok már kiégtem nincsenek bennem érzések sírni se tudok már .
2019. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
57%
Semmi egyéb, minden megvan, csak nem vagyok jóképű és ostoba paraszt. 31F
2019. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
64%

#3-as vagyok, hát akkor nem tudom minek nevezzem :D

Úgy élek mindennap, hogy vágyom valamire ami nem tudom hogyan lehetne az enyém. Kevés barátom van (nem szeretem a tömeghisztériát és a instalive-os önjelölt hírességeket) kerülöm az ilyen embereket --> a mai emberek nagyon fajsúlyos részét. De mivel a munkámból adódóan ilyenekkel vagyok körülvéve, meg vagyok lőve mert egyedül belemenni az éjszakába....

2019. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
63%

Egyébként, ha lenne kedvem kiírnám kérdésbe is, de nincsen, viszont felvetődött bennem, hogy másban is megvolt-e az álomkép, hogy majd egyszer, ha lesz barátnője akkor vele meg tudja osztani a lelke összes sérelmét és fájdalmát és a kép, hogy ezáltal minden jobb lesz.


Ez a dolog soha nem jutott el nálam addig, hogy megosszam és utána ne legyen nagyon nagy negatív hatással mindenre.

2019. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!