Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen normális ez a "kapuzárási pánik"?

Figyelt kérdés
Eddig sem volt szerencsém a férfiakkal (NAGYON enyhén fogalmazva), most pedig már úgy érzem, kezdek egyre öregebb lenni ahhoz, hogy bármi is változzon ezzel kapcsolatban. Normális, hogy attól félek, hogy ha eddig nem sikerült, már nem is fogok soha párt találni?
2018. jan. 31. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, hogy mennyire normális az kérdéses lehet, de nem vagy egyedül :D mondjuk én csak 19 vagyok, és férfi (fiú?), de hasonlóképp kezdek érezni sajnos..


De véleményem szerint normális. Hisz ha eddig nem találtál (találtunk) megfelelő személyt, és ugyanezt folytatjuk, mint eddig, akkor szerintem nem adunk magunknak több esélyt. Remény persze mindig van, hogy épp holnap lesz része az embernek a nagy szerelemben.. de egyre kevesebb. Nem tudom, segített-e a válaszom :)

2018. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%

Hogyan lehetséges ez, hogy nem volt sikered eddig a férfiaknál 20-onéven nőként? Ha férfi volnál megérteném, mert férfitöbblet van, de így... mi lehet a hiba benned?

Rossz szándék nélkül kérdezem, mi a hiba? Mert a körülmények neked kedveznek, és mégsem sikerül?

2018. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is kell, hogy legyen benne hiba.

Lehet, hogy csak igényes, akárki nem jó, üresfejűekkel nem akar kezdeni...

Azért ha egy nő igényes, akkor leszűkül a kör, ebben a marha nagy "férfitöbbletben" is.

2018. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Lehet gúnyolódni, illetve nem elfogadni a férfitöbbletet, de abban a #2-esnek igaza van, hogy huszonéves nőként a sikertelenséget nem lehet a férfiakra fogni. Erre a korosztályra rengetegen hajtanak, a 20 évestől 45-50 évesekig, akik között a külső és belső tulajdonságokat nézve rengeteg típus létezik. Ha ebből a felhozatalból nem sikerül választania, az semmiképpen sem a férfiak hibája és nem is magyarázható az igényességgel.
2018. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kamukérdés!
2018. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tindert próbáltad már? Menj már fel mondjuk három napra egy jobb fotóval. Kíváncsi vagyok, ott is ezt éreznéd-e. Vagy nálad is csak arról van szó, mint a nőknél általában, hogy visszautasítod a férfiak 85%-át, aztán azért sírsz, hogy a top 15% az szemét, kihasználós görény, aki nem akar tőled semmit?
2018. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!