Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék segíteni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék segíteni a barátnőmnek? (Lány vagyok, nem a párom. ) Beszólogatás nem kell, ti is elnézitek a barátitoknak minden hülyeségét, mégis a barátotok marad és törődtök vele.

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, elég szép lány (nő), folyton fog magának udvarlókat. Mégis ezer éve szingli. Mert annyira az egekben vannak az elvárásai! És egyikből sem adna lejjebb. Azzal magyarázza, hogy már tudja, hogy mi az, amivel nem működik a kapcsolat, mi az, ami zavarná a párjában hosszú távon. Mert hogy már volt kapcsolata, és kitapasztalta; nem akarja, hogy megint egy barom idegesítse évekig. Felsorolom úgy hozzávetőlegesen, mikre vannak elvárásai: minimum és maximális magasság, minimum és maximális izommenyiség, filmízlés, sportérdeklődés, életritmus, főbb jellemvonások, minimális kereset, jövőbeni tervek, baráti kör jellege, politikai nézetek. Volt legutóbb egy pasi, akivel randizott, helyes volt, rendes, kedves, jó ember. Szerintem remek parti, erre mégiscsak leszerelte pár randi után, mert annyira különbözik az ízlésük, másféle filmeket néznek, plusz a pasi követte az ilyen sporteseményeket, a foci bajnokságokat meg mind nézte, ráadásul nem ment el szavazni. Amikor megtudtam, hogy elhajtotta, fizikailag fájt szinte a tudat, hogy mekkora hibát követett el. Tényleg nagyon egy értelmes, szimpatikus férfinek tűnt, kifejezetten jóképű volt, jó testű, jó kiállású. Becsületesnek tűnt, intelligensnek, udvarias volt... Annyira jó partinak tűnt, annyira szerencsés lesz a jövőbeni barátnője/felesége. Ő meg elhajtja. Pedig tetszett neki, csak hát tudja, hogy hosszú távon ezek zavarnák, ezért lekoptatta. Nem tudom, hogy fog így magának valaha párt találni. Szerintem előbb-utóbb le fog adni az igényeiből, és majd akkor bánni fogja ezeket a fatális hibákat, amiket most egymásra halmoz. Plusz nem tudom, de azt hiszem, még mindig az exét szereti egy kicsit, és abban reménykedik, lesz valami.
2018. júl. 20. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

"mert annyira különbözik az ízlésük, másféle filmeket néznek, plusz a pasi követte az ilyen sporteseményeket, a foci bajnokságokat meg mind nézte, ráadásul nem ment el szavazni."


Nőként mondom, hogy az ilyen válogatós hisztis kislány szerezzen be jó pár macskát, hogy ne egyedül öregedjen meg.

Vannak alapelvárások, de hogy nem egyezik a filmízlés?? :O Komolyan, miért kell ennyire még a kákán is a csomót keresni?


Addig nem fog változni, míg be nem látja a hibáját!

Te sajnos sehogy nem tudsz neki segíteni.

2018. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Addig fogja ezt csinálni, amíg fiatal és megteheti, viszont ahogy idősebb lesz, ráncosabb, kevésbé kívánatos a férfiak számára, akkor nincs mese: le kell adni a bazi nagy igényekből, ha nem akarja 40 évesen gyerek nélkül macskás nőként végezni.
2018. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tanulni nem tanulhat,mert te se látsz a jövőbe mit lett n.
2018. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Tudod, a nők addig válogatnak (ennyire), amíg megtehetik. Most még körülötte forog a világ, de egyszer csak azon fogja kapni magát, hogy az érte sorban álló férfiak száma csökken és azok minősége rohamosan romlik, akkor már sokkal rugalmadabb lesz, meglásd! Szóval még egy pár év és megoldódik ez a probléma magától.
2018. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Te nem segíteni akarsz, hanem kotnyeleskedni... Miért szólsz bele, hogy ő mi alapján emeli a lécet, hogy ő boldognak érezze magát?

Neked nem mindegy? Származik neked mindebből valami károd?

Ismerem ám az ilyen típusú barátokat :)

Az aki csak azért szegődik a másik mellé, hátha észreveszik a pasik és neki is összejön valami, míg a másiknak ömlik percenként a flört... és persze, hogy felhúzza magát, hogy ő miért nem elégszik meg ennyivel, bezzeg, ha nekem udvarolnának....


Lépj túl ezen. Ez az ő élete, és ő tudja, hogy neki miért ilyenek az elvárásai amilyenek.

Ha igazi barátnőnek érzed magad, akkor ezt teszed ... de mindig ott vagy vele, hogy egymás szárnyai legyetek.

Ha meg ez nem megy, akkor nem egy kategória vagytok... ez sosem lesz őszinte barátság.

2018. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Úgy ahogy írták az előttem lévők,mikor 30 éves lesz, számára nem maradnak csak az egyszerűbb férfiak, onnan majd tud válogatni.
2018. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ha ez neki így jó és nem bánja a döntést, akkor miért akarod beleütni az orrod? Majd ha megbánja (mert ez egyáltalán nem biztos), majd akkor mellette állsz, de ez az ő élete és az ő hibái, amiket el kell követnie ahhoz, hogy tapasztaljon, tanuljon belőle. Az, hogy barátok vagytok még nem jogosít fel arra, hogy eldöntsd, hogy neki hogyan kéne döntéseket hoznia.
2018. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Le kell szarni. Hadd rohanjon a vesztébe, ezt kell megtapasztalnia úgyis. Hagyni kell a másikat, hadd élje át, amihez ragaszkodik, különben más időben, más helyzetben úgyis ugyanahhoz a szituációhoz fog ragaszkodni.
2018. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Nem lehet, hogy inkább az a pasi vagy aki a kérdésben szerepelt?

Egyébként nem kell rajta segíteni. Az idő megy, alőbb vagy utóbb már csak olyan férfiak fognak rá nézni akik nekik tiltólistásak így, ha akar valakit akkor muszáj lejjebb adni az igényeit.

Egyébként meg szexelni biztosan szokott, azok a pasik hogy-hogy megfogják?

2018. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ebből az jön le, hogy van fél magát elkötelezni valaki mellett, mert már csalódott stb. esetleg ahogy írod még mindig az exét szereti és reménykedik. Vagy egy álomvilágban él és van egy elképzelése a párkapcsolatokról, aminek viszont semmi köze a valósághoz. A tökéletes társat keresi, de ilyen nem létezik. Mindenkinek vannak hibái, ahogy neki is, ő sem tőkéletes. Jó esetben erre előbb-utóbb rájön, ha nem akkor meg egyedül marad.
2018. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!