Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak egy nagyon előnytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy nagyon előnytelen külsejű vagy személyiségű pasival fordulhat elő, hogy egy nő visszautasítja?

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 15:14
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván nem.

Agyamat eldobom ezektől az idióta kérdésektől.

2019. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon nem.
2019. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon-nagyon nem. Más kérdés?
2019. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
96%

Nem

Millió más oka lehet az elutasítasnak.

2019. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
55%
Nem, dehogy. A különbség az arányokban van. Egy nagyon jó kinézetű pasinak kettőből egy, vagy háromból kettő tuti összejön, de lehet, hogy még jobb arányt ér el. Egy átlagosnak olyan százból egy-kettő, az már jó. Egy átlag alattinak meg ezerből, tízezerből egy.
2019. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
95%

Azért csak csak érzed hogy mekkora ökörség amit írtál. Mindenkit vissza utasítanak néha. De aki valamilyen nagyon taszító tulajdonosággal bír azt értelemszerűen többször mint aki jó képességekkel bír. Ez olyan mint hogy ha valaki alig tud írni olvasni azt nehezebben alkalmazzák egy adott munkára mint aki tanult.

Egy párkapcsolat működtetéséhez is bizonyos képességek kellenek amik ha nincsenek meg vagy a vonzódás hiányzik az illető kosarat fog kapni.

2019. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
9%
Anyagi helyzettől függ.
2019. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

#6

"Mindenkit vissza utasítanak néha"

Ezt nem hiszem el.

"valami nagyon taszító tulajdonsággal bír"

Hát igen, valószínűleg nálam ez van. Szerintem egyáltalán nem vagyok csúnya, de az introvertált személyiség még 100x taszítóbb, mintha ronda lennék.

2019. júl. 16. 15:25
 9/44 anonim ***** válasza:
97%

"Mindenkit vissza utasítanak néha"


Ezt nem hiszem el."


Pedig jobb, ha elhiszed. Felfogni sem tudom, hogy gondolod az ellenkezőjét.

2019. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

#9

A férfiak többségét legfeljebb akkor utasítja vissza egy nő, ha kapcsolatban van. Most nem is arra gondoltam, az egy külön eset (sőt igazából az nem is visszautasítás, csak egy tény közlése). Az olyan esetre gondoltam, amikor azért utasítanak vissza valakit, mert nem jön be.

Nehogy azt mondd, hogy ilyen mindenkivel (vagy akár csak a többséggel) előfordul.

2019. júl. 16. 15:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!