Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg akkor jött a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkor jött a párotok az életetekbe amikor nem vártátok vagy ez csak sovány vigasz?

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Sovány vigasz.
2019. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen, nekem akkor. Volt, hogy nem találtam a helyem és foggal körömmel azon voltam, hogy végre megismerkedjek vkivel. Amikor ezt a dolgot elengedtem "sétált be a férjem az életembe".
2019. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
32 éves vagyok és még nem volt senkim. Sovány vigasznak is túl kevés!
2019. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Igen, egyrészt már feladtam a reményt, hogy valaha is lesz komoly, de közben azért mégsem teljesen, mert futottam más után, akinek nem kellettem. Olyannyira, hogy közben már megismertem a jelenlegi partneremet, de akkor még nem tartottam potenciális jelöltnek, nem nagyon érdekelt. Aztán volt egy este, amikor bármi történhetett volna azzal, aki után futottam, de hát jól pofára estem. Ezek után nekem már minden mindegy volt, magam alá kerültem, és kellett valaki, akivel beszélgetni tudok, na akkor álltam végre szóba azzal, akivel már több, mint fél éve együtt vagyok.


N

2019. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor jött, én sem nagyon találtam akkor épp a helyem, régóta kapcsolatot akartam, aztán egyszer amikor úgy voltam vele hogy kit érdekel, akkor nagyon hirtelen belépett az életembe. A legdurvábbnak azt tartom, hogy előtte legalább 4-szer találkozhattunk, egyszer ráadásul egy szűkebb társaságban, ahol nem is értjük hogy nem szúrtuk ki egymást, dehát ennyire az időzítésen múlik minden (legalábbis nálunk)
2019. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor igen. A lehető legrosszabb időben. Segített az éppen adódó kritikus élethelyzetekben.


De el is kellett búcsúznunk egy idő után, mert sem a próbatételeket nem bírtuk tovább, se nem beszéltük EGYMÁS SZERETETNYELVÉT!


Ez utóbbi pedig VÉGLEGESEN ELVÁLASZT KÉT EMBERT EGYMÁSTÓL...

2019. júl. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt az élet számos területén tapasztalom amúgy. Akkor találok egy jó állást, amikor nem is számítok rá, akkor találkozok valakivel, mikor nem várom, még egy játékban is akkor nyerek, mikor a legkevésbé hinnék benne, stb.
2019. júl. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is akkor. A legkevésbé sem kerestem társat, pont egy zavaros válás közepén voltam. De mit csináljak, pont találkoztunk... nem volt egyszerű a helyzet, de ez olyan szerelem, amelyért minden megérte.
2019. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatom úgy jött, hogy nem görcsöltem rá, nem játszmáztam, mert haveri társaságből vagy másfajta random ismerettségből alakult ki a dolog. Sose értettem azokat, akik társkeresési céllal ismerkednek másokkal, bennem soha nem volt vágy a párkapcsolatokra anélkül, hogy azt egy konkrét szemény előhozná belőlem. Olyat még soha nem éreztem, hogy "jaj, de jó lenne mellettem valaki" vagy "jaj de kellene egy társ".
2019. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sovány vigasz.

Akiknek akkor jött, azoknak jött volna akkor is, ha megismerkedésük időpontjában épp abban a fázisban vannak, hogy várják.

Több mint 5 éve, az esélytelenek nyugalmával letettem az egészről. Max. megnézem, aki tetszik, eszembe jut, hogy "de jó lenne...", de ennyi, megyek is tovább mind fizikai értelemben, mind fejben. Szerinted? Persze, hogy nem jött. Pontosan ugyanúgy, mint előtte.

2019. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!