Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha még nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem volt barátnőm akkor mi lehet a gond inkább? A kinézetem vagy a személyiségemmel lehet gond?

Figyelt kérdés

Nem volt még kapcsolatom. 22 éves vagyok, szerintetek mi lehet velem a gond?

Semmi kirívó nincs bennem, nem vagyok kövér, igénytelen. Olyan átlagos lehetek. Meg igaz hogy nem is vagyok valami jó a kapcsolat termtésben. De azért ennyi idősen már össze jöhetett volna valami.


Szeretnék egy boldog párkapcsolatot, meg 30 éves korom előtt családot...de nem tudom hogy össze jön e.


2019. júl. 17. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mindkettő valamennyire, mert ha legalább az egyik rendben van,már összejöhetett volna. Küldj képet, írj magadról, szívesen segítek, ha gondolod.
2019. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Személyiségrôl nem tudok mit mondani, nem ismerlek. Viszont küldj képet, ha gondolod.
2019. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom. Írj valamit magadról, és küldj egy képet, akkor tudunk többet mondani.

N23

2019. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A külső számít,és nem az,hogy most ronda vagy, vagy nem.Hanem milyen ronda,van a különlegesen csúnya,akivel ettól.függetlenül össze akarnak jönni.És van a ronda-ronda,aki lehet akár milyen kedves,jó kisugárzású, a karakteres rondaságával senkit az ég világon nem fog meg.


Bár én alapból nem látok senkit csúnyának.

2019. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ádám?
2019. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A helyzet, lehetőség hiánya. Nem vagy eleget nők között. Ha 60 nő között lennél 2 éve munkában, az azért elég más szituációt ad, mintha 60 férfi között... A lehetőségek száma eleve más lesz. Nincsenek lehetőségeid, ez a legnagyobb gond.
2019. júl. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!