Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ez az élet a facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez az élet a facebookon, hogy a fiatal 20 as,30 as éveikben járó párok állandóan olyan dolgokat osztanak meg és erre kapnak is 100 pacsit, hogy megvan az új autónk, megvan az új lakásunk, nyaraltunk Tunéziában? Nincs más értelme az életnek?

Figyelt kérdés
Anyagias, mocskos világot élünk és 100 ból 99 nek ez jelenti csak az értéket?
2014. júl. 11. 09:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Új nagy lakás már 20 on évese: 70 like, 26 komment. Mindenki boldog. Ez az élet? Mert nekem nem,
2014. júl. 11. 09:48
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy én lennék az az 1, pláne, hogy a többi pár ismerősöm sem ilyen.

Madarat tolláról, embert barátjáról. Nem véletlen vannak ilyen ismerőseid. Nekem nincsenek pl.

Ha pedig ennyire irigy vagy, akkor az ilyen kérdések kiírása helyett inkább tegyél ezekért a dolgokért.

2014. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálom az ilyen embereket. Folyamatosan csak mutogatják magukat. Gondolom ez csak abból jön hogy mindenki valamilyen szinten "celeb" életet akar élni hogy tudjanak róla, beszéljenek róla. Bár elég vicces szokott lenni ez a ki írom hogy "JAJj de szeretlek jajj énis puszi ah örökre <3" és egy hét múlva szakítanak. :D
2014. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem teszek értük, mert ezek engem nem érdekelnek, nem boldogítanak. Akit igen, azt sajnálom, de ha neki így jó, hát legyen. Csak zavar, hogy állandóan ez van megosztva, semmi más. Ez a kifelé mutogatás lépten-nyomon.
2014. júl. 11. 09:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen. Bár nekem kevés tizenéves ismerősöm van, de az a 20 db is, kb minden héten azt írja, hogy ezzel meg azzal van kapcsolatban, így meg úgy szeretik egymást, aztán 1 hónap és már látom egy közös képük sincs, más pasi vagy más csaj feszít már az új képeken mellettük. Ezt az új lakást is meg autót is bírom, amikor kiírják nagy sunggal, aztán mikor viszi a bank (minden 3. nak viszi, mint a cukrot), akkor mélyen hallgatnak mint nyúls.ar a fűben.
2014. júl. 11. 09:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem használom a Facebookomat. Csak megbotránkoztatna.
2014. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kerdezo NEM irigy!


Sok a luke ember,gondold vegik milyen veszelyel jar ha kiirom,hogy nyaralok es bejelolom,hogy pl. Balaton amikor miskolci vagyok kesz orultseg mert tudjak,hogy nem vagy otthon es feltorik a uj lakast amikor meg jon haza a uj autoval meglepodik,hogy jaj, asztan megy a facebookra,hogy ki ismeri fol ezt a ujjlenyomatot.


Nem kell ezzel torodni. Vannak ilyen emberek. De most csak nehany er ra mert tuntet a deviza ellen....

2014. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy. Én ha veszek valamit, akkor azt megfontoltan veszem és nem lesz nagy durr. Tehát picike legény lakás (28 vagyok), most még 2-3 évig albis vagyok, kicsi autó 2,5 millióért. Ezeket tudom, hogy ki tudom majd fizetni minimális hitellel. Nem úgy, hogy 15 milliós a lakás, én beleölök 5 öt és a másik 10 et meg 20 évre felveszem, mint sokan mások. Aztán 20 éves belül majd mindig jön a válás, megözvegyülés, vagy munkahelyvesztés, egyéb herce-hurcák. A lakást meg vigyorogva viszi a bank.
2014. júl. 11. 10:02
 9/11 A kérdező kommentje:
Plusz nem írok ki semmi ilyet, mert mindig van ember, aki ezzel visszaélne, és rosszat akarna nekem. Az emberek nagy része kétszínű, sajnos a barátok közt is sok az olyan, ha hisszük, ha nem.
2014. júl. 11. 10:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, ahogy te is. Elméletileg a barátaid, gyakorlatilag meg itt ekézed őket névtelenül.
2014. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!