Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig olyan párkapcsolataim vannak, vagy randijelöltjeim, akik messze laknak? Hogy tudnék ezen változtatni? 28/N

Figyelt kérdés
Az egyik 65 km-re lakott, a másik 85. Jelenleg olyan emberrel fogok randizni, aki 100 km-re lakik. Általában interneten szoktam ismerkedni, de hiába találkozom helyiekkel vagy környékbeliekkel, 1 vagy 2 randi után megakad az egész. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tettetek ilyenkor? Lehet, hogy offline kellene ismerkednem inkább? Köszönöm a válaszokat előre is! Vidéki városban élek egyébként.
2019. júl. 20. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is megszívom ezt általában. A 65km amiről kezdtél, azzal már én boldog lennék. :D

32/f

2019. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok, mint te. Pedig a neten én is beállítottam, hogy 35 km-es körzetben keresek, de így is a legtöbb pesti, ami 80 km-re van. Hiába mondom nekik, hogy nincs értelme, mert messze van és így csak hétvégén lehet találkozni... Persze nálam is 1-2 hétvégi randi után beüt, hogy nagy a táv. Szerintem eleve felesleges randizni velük.


Én most már célirányosan elutasítom a 35 km-nél messzebb élőket. Én is vidéki kisvárosban lakom. Annyit tudsz tenni, hogy legfeljebb nem adsz esélyt a messzebb élőknek. 35+N

2019. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, amíg társat kerestem. Nálam viszont bőven felette volt a 100 km-nél a távolság.Két emberrel bele is vágtam a kapcsolat kialakításába, de pár hónapnál egyik sem tartott tovább. Nem volt könnyű megszervezni a randikat.Ezek a férfiak nem bizonyultak kitartónak. Az egyik talált is a közelben másik nőt, gerinctelen módon le is lépett. Később újra próbálkozott, de megint ugyanez lett a vége. Több esélyt nem kapott a későbbiekben.

Megoldás az sajnos csak az, hogy a közelben valaki. Nekem ez nem jött be, de nem is erőltettem annyira. Beleuntam. Maradok egyedül.

2019. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is vidéki vagyok.

Megismerkedtem egy pesti csajjal,aki 110kmre lakik tőlem.

Jól ki is jöttünk egymással,csak a távolság a gond.

Ha valaki nagyon bejön,akkor max a költözést tudom elképzelni,a távkapcsolat elég rossz.

2019. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ennyire azért nem megoldhatatlan a 100km alatti táv...

Én megoldottam igaz volt kellemetlenség miatta,de inkább ez mint a szomszed utcából egy hülye.

Ha olyan ember akkor érezni fogod h miatta megéri :))

2019. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon jó dolognak tartom a netes társkeresőket, de emiatt, hogy kiszélesedett a tér, ezért nagyon sok a hátulütője, és úgy tűnik, mintha rendes emberek már nem is lennének itt a közelben. A baráti körömben nincs szabad, vagy messzebb laknak ők is, esetleg elvált 3 gyerekkel. Kicsit olyan ez az egész mint egy rossz tragikomédia és egyelőre nem látok esélyt arra, hogy találjak valakit, aki még közel is lakik.
2019. júl. 20. 11:14
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, ezek a távolságok kb semmik! Maximum 1-1,5 óra alatt ott vagytok. Sokszor Budapesten is ennyi idő a város egyik végéből a másikba.

Néha azt érzem, hogy ilyen emberek túl sokat akarnak. Legyen kedves, rendes, szeressen és még a szomszédba is lakjon. Vicc. Ha működik, akkor úgyis költözés lesz belőle.

31/nő

2019. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én ezért is költözök a fővárosba (nem csak emiatt, de benne van). Errefele nem találok senkit, remélem ez egy megoldás lesz.
2019. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy inkább 100 km-re egy normális férfi, mint a szomszéd utcából egy hülye. Dehát kinek mi tetszik...
2019. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi párommal neten ismerkedtünk meg, táv 200 km volt. 4 és fél évig voltunk távkapcsiban, utána meg összeköltöztünk. 6 és fél éve lassan már együtt vagyunk.


A távolság nem kifogás és nem akadály azoknak, akik együtt szeretnének lenni.

2019. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!