Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha barátnője van valakinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnője van valakinek, akkor úgy a csajozás is sokkal könnyebben megy?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Sose értettem minek csajozni barátnő mellett. Tiszteld már meg a nődet ha ő is tisztel téged...
2019. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
0%
A
2019. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
41%

meleg barlangból jó elindulni vadászni.


Bocsi, egybe nem jött ki.

2019. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
A férfiban a másik nő a legvonzóbb. Ez evolúciós ösztön. Nincs vonzóbb dolog annál egy nőnek, ha az adott férfiért más nők is versenyeznek. Illetve ennek a fordítottja, hogy nincs annál lelombozóbb, illúziórombolóbb, mintha az adott férfi senki más nőnek nem kéne.
2019. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

"Nincs vonzóbb dolog annál egy nőnek, ha az adott férfiért más nők is versenyeznek."


Akkor nekem el van kúródva az ösztönöm, mert ha más is legyeskedik, féltékeny leszek, és eljátszom, hogy az illető nem is létezik. Out of sight, out of mind.


Azt viszont olvastam, hogy a "női jóváhagyás" a vonzó. Ha valakinek felesége van, akkor az a nő talált benne valamit, amiért megéri hozzámenni. Bár én ilyen helyzetben is átmennék Glenn Close-ba, de kinek mi.

2019. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nyakamat rá hogy így van ahogy mondod,amint bármilyen párkapcsolatom lett a páromra is rámásztak a nők,rám meg a férfiak.

Ez megmagyarázhatatlan.

2019. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!