Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet társat találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet társat találni manapság?

Figyelt kérdés
Nem nagyon sikerül becsajoznom. Interneten szinte senki nem ír vissza. Élőben meg ugyanez, mindenki rohan, szégyenlős, nem akar beszélgetni stb. Mégis azt látom mindenki kapcsolatban van. Kérdem én hogyan?

2019. júl. 21. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Tuti tipp: magánnyomozót kell bérelni. Követtess valami nőcsábászt, hogy csinálja és hol. Szívesen
2019. júl. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

az a gond az instával, hogy túl sok a lájkolók száma, és már senki se nézi emiatt az üzeneteket.... :(

Tinder ugyanez, fb ugyanez...



Sok követő=alacsony minőség

2019. júl. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy vagy Aliexpress.com. :))
2019. júl. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
munkahley? tanfolyamok? valami szabadidős programon?fesztiválon?
2019. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki kapcolatban van??? Dehogy. A facebookomon a három legszebb nő (25 környéki mindhárom) szingli már egy jó ideje. És mindhárommal heti rendszerességgel találkozom/beszélegtek. Az más kérdés, hogy a hátam közepére nem kívánom egyiket sem kapcsolat terén. De ez én vagyok, a magam tapasztalataival és a magam kapcsolataival.

Ugyan úgy kell ismerkedni,ahogy anno. Kinézed, odamész, beszélgetsz, elkérsz egy elérherőséget, nyaggatod ott is és ha vevő rád akkor elmentek valahova. Ha nem akkor vagy barátzónáztok, vagy lekopsz ha nem tetszik úgy. Ennyi. Interneten elkezdeni ismerkedni pedig csak úgy lehet, ha tudsz valamit virítani előtte. Jó fotók, megfelelő háttérsztori, elfogadható reprezentatív küllem.

2019. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bíróságoknál, és annak közelében, közvetlen a válás után.
2019. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!