Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz párt találni manapság? Aki 30-35 év körül van, az hogy éli még a szingliséget?

Figyelt kérdés

Akár nő, akár férfi.

(Nem panaszkodás, mielőtt beszólnátok. Van párom évek óta, de a környezetemben nagyon sok egyedülálló van, akik nagyon rosszul élik meg, főleg a férfiak).


2018. júl. 10. 15:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Jol eljuk meg ha epp nincs parunk... hozzaallas kerdese MINDEN!
2018. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
5%

Vagy fél oldalt tele tudnék írni erről, különböző példákkal és helyzetekkel szemléltetve, hogy miért nehéz és miben nyilvánul meg, de majd egy másik kérdéshez, ha rengeteg időm lesz.

Egy hasonlattal élve legyen elég annyi, hogy olyan mintha egy sebes folyású hegyi folyón akarnék evező nélkül felkajakozni.

2018. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Mert óriási értékrendeknek kellene megfelelni, hogy inkább nem is keresek. Inkább nyomok pár kör PUBG-t a haverokkal, minthogy felesleges köröket tegyek meg egy nő miatt akinek olyan elvárásai vannak mint ide a Mars.
2018. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 peca1000 ***** válasza:
39%

Csak az nem talál párt magának aki nem akar.


Túl nagyok az igények a keresőknek, de túl keveset nyújtanak cserébe.

2018. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
3 as a szívemből szóltál. Isten tartson meg minden gamert!
2018. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%

Nem hiszem, hogy a koruk okán az.

31/f

2018. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
szerintem könnyű párt találni, csak nem kell irreális igényeket támasztani.
2018. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ezt olyan szempontból értem, hogy ilyen kor körül szoktak elgondolkozni az emberek a családalapításon.
2018. júl. 10. 16:17
 9/22 anonim ***** válasza:
49%

#4

Peca, az én igényeim lassan már annyira a béka segge alatt vannak, hogy akkor sem akadok már ki, hogy a nő azt írja nekem, hogy "tecel". De még így is gyakran olyan elvárásokba ütközöm amiket nem tudok teljesíteni.

Lassan már tényleg a blaha téren üldögélő tetves hajú, fogatlan, kisebbségi kéregető néninek vannak olyan elvárásai amit hellyel-közzel lehet teljesíteni. Természetesen önmagához mérten az is a fellegekben van, de jó érzés tudni, hogy valakinek biztosan elég jó vagyok...

2018. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
nem fogjátok elhinni de van aki nagyon jól érzi magát egyedül
2018. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!