Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban nem kell a nőknek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem kell a nőknek egy olyan férfi aki nem úgy gondolkodik mint egy férfi és nem férfias?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a tipikus férfi tehát inkább agyalok mindenen, mint a nők, elég érzelmes vagyok, kedves, sokszor mondták hogy cuki vagyok, tudom egy férfinak nem szabad cukinak lennie. Utálom az autókat, a focit és barkácsolni sem tudok annyira, viszont hobbim a főzés. Nem tudnék egyéjszakás kalandot létesíteni illetve csak szex kapcsolatot, csak szerelemből, komoly kapcsolatként tudok szeretkezni nőkkel.


Én úgy érzem hogy nem vagyok sikeres a nőknél. Igaz volt már egy jó másfél éves kapcsolatom méghozzá egy modell barátnővel, nagyon szeretett engem, de 34 évesen összesen két barátnőm volt csak, ezért gondolom hogy talán ez lehet a hiba bennem. Ti mit gondoltak lehet ezen változtatni?


2019. júl. 21. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Oké, felsoroltad a pozitív, (tudsz főzni, nem vagy ösztönlény aki mindenkibe be akarja dugni a farkát) és a semleges (nem érdekel a foci meg az autók) tulajdonságaidat, szóval most mondd el a negatívakat is, mert ezzel semmire sem megyünk.

Garantálom hogy nem azért nem vagy sikeres, mert nem üvöltöd a képernyő előtt időről időre, hogy "hajjjjrá Fradi" vagy azért, mert nem várod el óvodás módjára, hogy mindig eléd legyen rakva az étel.

2019. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nők ösztönösen a maszkulin jegyekhez vonzódnak. Az, hogy nem szereted a focit stb lényegtelen, nem ezen múlik. Nem lehet mindenkinek megfelelni. Az pozitívum mindenképp, hogy nem vagy vevő a felszínes, érzelemmentes kapcsolatra. Sok nő szemében érték, ha egy férfit a szíve(esze) és nem a farka irányít. A gond szerintem az önbizalmadban rejlik, azon pedig lehet segíteni.
2019. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Az nem baj, ha nem szereted a focit meg nem barkácsolsz. De ha a jellemed, kisugárzásod feminin, akkor persze érthető, hogy kevésbé keltesz vonzalmat a nőkben.
2019. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy inkább neked nem kellenek a nők, nem?

Ha azt vesszük, hogy már nem vagyok tini, sőt és 3 férfivel feküdtem le összesen az életemben, akkor baromira sikertelen vagyok a férfiaknál.

Hidd el, hogy ha akarnám, minden nap más férfival dugatnám magam, mégpedig a 10/10-esek közül. De sajnos nem elégít ki a szimpla ba..szás. Többre meg nyilván nem kellek egy 10/10-esnek, bolond lesz lekötni magát, főleg hogy az én koromban egy 10/10-es férfi családos, van feleség, gyerek és épp elég neki kötöttségnek az asszony, a szexben a kötetlenséget keresi érzelmek nélkül. A fiatalabbak meg a náluk idősebb nőben szintén csak a szexet keresik.

Marad néhány elvált az itteni szójárás szerint a bétákból, akik meg nekem nem kellenek.

Így aztán nem találok olyat, akivel jó lenne a szex.


Te ilyen lehetsz. Kölcsönös szerelemből szexelni még a legjobb pasiknak is mondjuk 2-3 nő jut az életben. Ha ez a cél, akkor marad ez a létszám.

2019. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

értsd jól: nem azt mondom, hogy béta vagy, hanem válogatós, azért nincs nőd


És az is lehet, hogy valóban feminim vagy, a nőies kisugárzású férfiak nem vonzóak.

2019. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem a focitól meg a barkácsolástól lesz férfi a férfi. Viszont a férfi erő azért tud vonzó lenni. Ha valaki lelkes és képes küzdeni a céljaiért, életerős. Ezek jót tesznek a kisugárzásnak. Persze a hosszú beszélgetések és a lelkizések is jók, de hosszútávon azért mégis olyan kell, akiben van kurázsi. Megy és teszi, amit tenni kell.
2019. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!