Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ignoráljak egy olyan nőt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ignoráljak egy olyan nőt aki második randin egy Michelin csillagos étterembe akar menni?

Figyelt kérdés

Internetes társkeresőn megismertem egy csinos lány, nagyon jó volt az első randin, viszont a második randira egy Michelin csillagos étterembe akarna menni (nevet nem mondok). Azt mondta, hogy úgy elmenne ebbe az étterembe...

Ilyenkor most nekem kéne állnom a számlát vagy mit gondol, szerintetek egy ilyen nő ilyenkor mit vár ? Lehet golddigger?


2019. júl. 21. 17:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Bizony-bizony, arra :D


A te dolgod. Ha zilliomos vagy és nem zavar, hogy majd elkölti neked - akkor csak hajrá :)

2019. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én letesztelném. Mondanám neki, hogy ez árban nekem húzós, de ha felezzük a számlát, mehetünk. Ha golddigger, azonnal lekopik. Ha nornális, akkor meg lesz randi.
2019. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Ahhahha, megszívtad :D
2019. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Második randira inkább egy közös sportolást vagy egy egész napos kirándulást tudnék elképzelni. Nekem ez egy kicsit sok lenne második randira.
2019. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
Van ilyen ismerősöm, ahol az első randi volt egy ilyen drága helyen 4 éve. Azóta házasok és pár hónapon belül megszületik az első gyerekük. Nem kell általánosítani. Ja és ott a csaj állta azt a vacsit, mert neki van gazdag családja és akkor még tanult.
2019. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
7%
Ha fullos, akkor mondd, hogy felesbe fizetitek akkor oké. 1 patront megér :D Ha ilyen átlag (10/7 vagy lejjebb) akkor megmondanám neki, hogy fizesse ő, következőn visszahívod. (Ignorálni elég gyáva dolog, ez azért jobban ott van)
2019. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Akkor mondhatom nyugodtan hogy nincs pénzem és mit szólna ha ezt most ő áll á?
2019. júl. 21. 17:48
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt mond hogy nincs pénzed, csak azt hogy elviszed oda, de akkor közösben álljátok a számlát.
2019. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
Én itt fejezném be. Máris jönnek az elvárások, ha meg nem tudod teljesíteni béna vagy... köszi.
2019. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt ne mondd, hogy ő állja a te részed is. Azt mondd, hogy mindenki a saját fogyasztását fizeti, vagy azt hogy neked most ez anyagilag nem fér bele(ha a saját részed sem tudnád fizetni).


Nem tudom hol volt az 1.randi,de ott ha csak ilyen párszáz Ft-os költés volt ciki lenne egy 15ezres vacsorát a csajjal fizettetni, akkor is, ha ő ajánlotta. Szóval vagy mindenki magának fizet, vagy ne menjetek oda, válasszatok mást.

2019. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!