Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányra lettem ítélve ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányra lettem ítélve ezért nincs senkim, ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem... nehéz gyerekkor és zárkózottság. Középsuliba ütöttek-vertek és a Tanárok is utáltak engem (rosszabb jegyet kaptam stb.)


Aztán erőt vettem magamon az évek alatt eljártam kondizni és bátran visszaszóltam mindenkinek. Mára már többet beszélek és kiállok magamért.


De barátnőt azt nem tudok szerezni...


Élőben kinevettek többször is.


Tinderen végkép semmi az esélyem, badon még akad 1-2 de azok is gyerekes anyák meg ilyen atom csúnya nők.


Szóval nem értem, van aki szerint helyes vagyok van aki szerint átlagos és van aki túl csendesnek tart és ez zavarja nem ilyet keres.


Az utolsó két lány úgy vert át: Az egyik elhitette, hogy viszont szeret aztán kijelentette nem akar megbántani stb. 1 év elteltével gyakorlatilag rám sem ismer... szégyen ez az y generáció. Én x vagyok :D


A másik meg konkrétan kinevetett előtte pedig azt éreztette velem, hogy lehet köztünk valami.

Aztán meg kiderült, hogy nem akar tőlem semmit csak barátságot.



Lassan 25 vagyok és sose volt senkim, a qrvához menj pedig hanyagoljuk, nem csak dugásra vágyok hanem arra, hogy öleljek valakit aki viszont szeret.



24F


2019. júl. 21. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De miért nevettek ki?
2019. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megszólítottam és meghívtam egy italra, meg volt olyan akinek bemutatkoztak erre ő nem érdekel 🤬😱🤣 és odébb ált.
2019. júl. 21. 17:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legnagyobb probléma a szellemi képességekben keresendő.


Te nem az X generációhoz tartozol, hanem ha idén töltöd, töltötted a 24-et, akkor még az Y-hoz sem tartozol!


"Az X generáció tagjainak jellemzően 1960 és 1979 között születetteket tartják," - majd linkelem a forrást.


Szóval az intelligenciával lesz gond, persze ez nem zárja ki, hogy mással nincs gond.


Forrás:

[link]

2019. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocsika, kérdező, de milyenek voltak az iskolában a jegyeid? A tanulmányi átlagod mennyi volt?
2019. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ohh, sorr akkor Y tartozom és a Z generáció az elcseszett mobilnániás.
2019. júl. 21. 19:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem csak az X a mobilmániás és ha idén töltötted be (vagy fogod betölteni) a 24. életévedet, akkor nem vagy Y generációs, hanem te is X vagy.
2019. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt kell feldolgoznod, hogy a hiba a te készülékedben van. Ezért b..tattak a suliban is. Ezen már régen túl kellett volna lépni 24 éves korig.

Az se egészséges, ha egy idegen lány leszólítását ennyire nem tudod kezelni.

Nem megvert, csak közölte, hogy nem érdekli az ismerkedés. 99%, hogy senkivel.

Tudod, nőnek se mindig egyszerű lenni. Volt olyan, amikor leszólított egy pasi a buszmegállóban. Egy óra múlva jött volna a következő járat, ha akkor elsétálok, annyit kell várnom. Időre mentem ultrahangra. A ... nem értette meg, hogy semmi bajom vele, épp csak férjnél vagyok, és 12 hetes terhes, amúgy is épp hányni készülök. Ha nem jön egy ismerős férfi, ki tudja, hogy meddig zaklat.

Egy-két ilyen eset után a legtöbb nő élből bezárkózik, eszébe sincs flörtölni idegennel az utcán.

2019. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az miért baj, hogy gyerekes anyuka? Ők általában nem pótapát keresnek, hanem szeretetet. A gyerekük nevelését nem bízzák rád.


Menj bele egy ilyen kapcsolatba. Sokat fogsz tanulni belőle.


A kondizás jó dolog, de éppen keveset ér, ha nem párosul hozzá önbizalom. Neked nincs. Inkább járjál el táncolni vagy egyéb közösségekbe, ahol sok nővel találkozol.

2019. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Van önbizalmamnak azzal kergettemelcel a meleg barátra vágyó legutóbbi leányzót, persze én lettem a troger szemet stb.


Kicsit fura egyedül eljépzelni az életem de ha ez lesz bánja a retek legalább a 10 millás BMW-t majd kihozom 🤣🤣🤣

2019. júl. 23. 21:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Kemény vagy, mint a kád széle, ilyen szellemi képességekkel inkább a több milliárdos híd alatt fogsz csövezni :)
2019. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!