Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha örök magányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha örök magányra vagyok ítélve?

Figyelt kérdés
Holnap randizni fogok egy fiúval, akivel már ismerjük egymást személyesen is. Azt mondja hogy én jószívű lány vagyok meg ilyesmi. De olyan gondolatok járnak a fejemben hogy miért kellenék én neki, amikor én senkinek se kellettem még eddig.
2018. szept. 28. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Akkor minek mész el? Pocsékolod a drága idejét. Maradj otthon, sírj és sajnáld magad agyon. Vagy nem? Akkor meg nyávogsz feleslegesen. Egyik se jó.
2018. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert ismerem magam mennyire csődtömeg vagyok, akit még soha még csak nem is kedveltek.
2018. szept. 28. 14:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Első lépésként próbálj meg pozitívan hozzáállni az élethez mert ez a defeatista mentalitás nagyon taszító.


Valószínűleg jóval fiatalabb vagy, mint én és én is egyedül vagyok, de nem ez határozza meg az életemet.


Lehet hobbid, amit szeretsz, elmehetsz kirándulni, sportolhatsz, főzhetsz magadra, olvashatsz könyvet, nézhetsz filmet stb.


Ha képes vagy kiegyensúlyozottan élni egyedül, akkor előbb-utóbb rádtalál a szerelem. Rossz a prioritáslistád. Ha csődtömeg feelinggel vágsz neki egy párkapcsolatnak, egy idő után a legodaadóbb, hűséges társ is belefárad a negativitásodba.


Szóval fel a fejjel (párkapcsolattól függetlenül) és előbb-utóbb a helyére kerülnek a dolgok.

2018. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De hogy álljak pozitívan az élethez ha a kutyának se kellek? Mert biztos az lesz hogy találkozok ezzel a fiúval, és nem fogok neki kelleni viselkedhetek akárhogy.
2018. szept. 28. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismered azt a szót, hogy "terápia"? Keress rá és próbáld meg! Rinyálástól még semmi nem változott meg.
2018. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De irigylek,engem még randira se hívnak,mert nem szeretnek:(
2018. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt előadod mikor réges rég meg van neked a pasi:D Nagyon be van kattanva ma nálad Bettyke valami:D
2018. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

És akkor az mit szóljon, akire a lányok rá se köpnek...?

Kérdező, el se tudod képzelni, mekkora szerencséd van.

2018. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 LazyJones ***** válasza:

Akarsz róla beszélni?


Nincs olyan, hogy valaki örök magányra van ítélve. Főleg nem olyan, akit randira hívtak. Az marad egész életére egyedül, aki tesz is azért, hogy ez így legyen.

2018. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű: egyedül is lehet élvezni az életet

sőt, SZVSZ egyedül sokkal boldogabb és nyugisabb életed lehet, mint párkapcsolatban!

a párkapcsolatok csak bajt és szenvedést hoznak, addig jársz jól, amíg el tudod kerülni őket

2019. szept. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!