Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy jeleznétek ezt finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy jeleznétek ezt finoman társkeresőn?

Figyelt kérdés

Tudom, meg leszek kövezve a kérdésemért, de ez van...

Diplomás, értelmiségi munkakörben dolgozó nő vagyok, társkeresőn ismerkedem. Rövid beszélgetés után kiderül, hogy az illetővel finoman szólva is nem vagyunk azonos kulturális szinten... hogyan lehetne ezt finoman jelezni, normálisan lezárni, úgy, hogy a legkevésbé bántsam meg a másikat?


2019. júl. 21. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de nem vagy az esetem, nem látom, hogy lenne közös jövőnk, ne raboljuk egymás idejét.
2019. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Igen, a sablon duma minden helyzetben megállja a helyét! Ne bánts meg őszinteséggel idegeneket!
2019. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Úgy érzem nem téged kereslek, sok sikert a továbbiakra, bye.
2019. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#2, szerinted az hogy hangzik, hogy "bőcs, de túl buta és tanulatlan vagy, hogy tudjunk beszélgetni, csak szexre meg nem kellesz." Igenis bántó tud lenni a teljes őszinteség.

Az pedig őszinte, hogy nem illenek össze, akkor is, ha sablon.

2019. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
# 4 Nyugi, most nem ironizáltam, jó a sablon duma.
2019. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Én szinte szó szerint az elsőt szoktam írni.

Viszont teljesen mindegy mit írsz,és milyen illedelmesen fogalmazol,mert ha akar bármin be fog sértődni.Ez az igazság.Jönnek a miért kérdések,hogy szerinted nem illetek össze,de szerinte igen,jaj még nem is találkoztatok,jaj nem is ismered még,honnan tudnád stb...

De remélhetőleg nem ilyen az illető.

2019. júl. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Sok értelme volt lediplomáznod ha ennyire hülye maradtál!
2019. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Végül is azt tettem legutóbb, hogy kifejtettem, hogy nekem mire van igényem szellemileg és kulturálisan, egyből levette, hogy nem őt keresem. Illedelmesen megköszönte a beszélgetést és elköszönt magától. Ez most jól jött ki. :) (De máskor valóban volt már olyan, hogy az illető győzködni kezdett, vagy tegyek egy próbát...)
2019. júl. 22. 12:25
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

A visszautasításnál úgy fogalmazz, hogy ne azt érezze, hogy őt utasítod vissza, hanem egyszerűen nem illetek össze. Ettől ő még egy értékes ember.


"Köszönöm az érdeklődésed, örülök, hogy megismerhettelek, de sajnos az a véleményem, hogy nem illünk egymáshoz." valami ilyesmit írnék.

2019. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
# 9: Igen, ezt magam is így szoktam alkalmazni, lévén engem is utasítottak már vissza és valóban jobban hangzik. Nekem a "másfajta típusú nőkhöz tudok vonzódni" válasz teljesen megfelelt, mert ez az adott személyről, az ő ízléséről szól, nem pedig rólam. Én is hasonlóan igyekszem kommunikálni azokkal, akik nekem nem felelnek meg.
2019. júl. 22. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!