Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jóképű vagyok de a múltbéli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jóképű vagyok de a múltbéli sérelmeim miatt visszahúzódó és félénk, hogyan keressek társat? Társkeresőn?

Figyelt kérdés
A nők szerint jóképű vagyok és annak is gondolom magam. Régen az általános iskolában sokat cikiztek és talán emiatt vagyok félénk, visszahúzódó, zárkózott. Az akkori szerelmem "lekakilt" és ez sem hagyott jó nyomot. Hol ismerkedjek ha a múltbeli sérelmek miatt nem igazán akarok kezdeményezni? Van néhány képem amiket jól nézek ki, töltsem fel őket egy társkeresőre? Hova? 22 éves férfi vagyok. Vannak komoly céljaim az életben.

2019. júl. 17. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezeken a sérelmeken túl kell lépni! Menj fel a tinderre ismerkedj, növeld kicsit az önbizalmad.. ;) de komoly partnert ne társkeresőn keress. Ritka a sikersztori...
2019. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akár neten is.Vagy ha van valami kedvenc elfoglaltságod,amivel szívesen eltöltöd az időt,és van rá lehetőség,hogy ezt több emberrel együtt végezd,akkor ott.Vagy tanulás,tanfolyam.
2019. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen esetekben az a baj hogy csóri ronda srác azt hiszi magáról hogy jól nézz ki! Csak egy valamire hivatkozva nem jön neki össze a dolog.
2019. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Az ilyen esetekben az a baj hogy csóri ronda srác azt hiszi magáról hogy jól nézz ki! Csak egy valamire hivatkozva nem jön neki össze a dolog."


Tudod nem vagyok csóri, gazdag vagyok. Azt pedig nők mondták, hogy jól nézek ki csak gátlásos vagyok. Valószínűleg téged nem cikiztek annyit azért mert más voltál mint a a többiek mint engem.

2019. júl. 18. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Tanulj ezekből a sérelmekből! Fordítsd a javadra. Lehet csak féltékenyek voltak rád azért cikiztek, vagy ki tudja?! Nagyon szőrnyű világban élünk. Mindenkinek van párja valahol és előbb utóbb megtaláljátok egymást. Van akit pont a “ sérült” lelkek vonzák.
2019. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy van mindenkinek párja.Ej,ez nem igaz.(2)
2019. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem, van akinek 2-3 is! 😁
2019. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!