Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a nők akarnak komoly,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a nők akarnak komoly, lovagias, illedelmes pasit találni?

Figyelt kérdés
Bocs,hogy ide irok,de most gurult el a gyógyszerem. Regeztem a randivonalra,becsengettem a tagságot.Szörföltem az oldalon,akinek úgy gondoltam irtam.(semmi perverz,semmi bántó) 10 nőből,2 vállaszolt. A maradék 8 mintha meg se kapta volna a levelem. Nem azon vagyok kibukva,hogy nem érdeklem őket! Tudom magamról,nem vagyok egy borotvahab reklámarc.Alap bunkóságnak tartom,hogy nem is böfög vissza. Megtisztelem azzal,hogy irok neki,ezek meg semmi. Legalább egy "bocs nem" vagy "már ismerkedem" vagy legalább egy "tiplizz kiscsíra" beszólás. Mintha egy központ álltal generált "nőnek" irnák. Ezek a nők akarnak komoly megbízható,udvarias pasit??? Bameg ők se tudnak viselkedni! Ha szólnak hozzám,válaszolok. Alap. Vagy én gondolkodom balfékül?

2019. júl. 22. 19:54
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, Badoo tök ugyanez
2019. júl. 22. 19:57
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Az internet nem a valo vilag. Mikor eloben jon oda egy pasi nyilvan nem igy reagalok, hogy elforditom a fejem es nem szolok hozza. De a neten mondjuk ha kapok napi 20 levelet akkor inkabb koncentralok arra a 2-3 emberre aki megfog es a veluk valo levelezesre, mint hogy napi fel orakat elutasito leveleket irogassak, bocsi.
2019. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nehogy nem tudsz odaböfögni 8betüt meg egy szóközt. "Bocs nem"
2019. júl. 22. 20:01
 4/37 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanezt el lehet mondani a pasikról is. Én nőként jártam így. Eleinte persze bosszantott, de aztán elkezdtem a másik oldalról megközelíteni. Nem azt figyeltem ki nem ír, hanem azokra akik válaszoltak. Ennyire egyszerű :)
2019. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%

Az írásod alapján te sem tűnsz valami lovagiasnak és illedelmesnek (bár attól lehetsz az, elgurult a gyógyszer, értem én).

Gondolom sok a kamu profil, de remélem te sem valami sablon dumával írtál rájuk. Ez ilyen, társkereső oldalakat kár komolyan venni.

2019. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
81%

Nem nagyképűség,csak teny, ha mindnekinek mindig visszairnék akkor két óra lenne minimum naponta.... vaan amikor csak annyi idom van erre hohy hazafele a buszon 10 perc :) ezz meg arra fordítom aki erdkel

Ne vedd személyes sértésnek ezt! Az ha nem ir valaki az is válasz....

2019. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Igen megterhelo, mert ha mar irok nem azt bofogom oda hogy bocs nem. Plusz ilyen "szia ismerkedunk?" kaliberu sablonszovegekre, amikrol ordit hogy masik 50 nonek is el lett kuldve, semmi motivaciom nincs valaszolni. Azoknak akik kreativan es erdekesen nyitottak legtobbszor valaszoltam. Sot kapaszkodj meg, volt hogy en irtam sracokra es soha nem olyan sablonnal amit a pasik 80%a tud kipreselni magabol ilyen oldalakon.
2019. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%
Én azt figyeltem meg, hogy ha csak udvariasságból visszaírok valakinek, akkor ő azt félreérti. Azt hitték hogy tetszenek, találkozni akartak és ilyenkor nyilván megkell mondanom hogy bocsi, nem tetszel.. nem jó érzés ezt írni, akinek én meg tetszem.
2019. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, de 10-bol 8 pasi nem fogadja simán el a nemet. Jobb nem írni.
2019. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
90%

Nezd a reg.idöpontjat. lehet több eves azaz màr reg fent sincs csak nem törölte.

Vagy ö nem fizetett pl ezert havi par levelet tud csak irni

Vagy speciel en kiirtam hogy körzetböl ismerkedem de ir percenkent 5 200-1000 km-röl. Eleinte valaszolgattam hogy bocsi nem tavkapcspt keresek a 20. utan mar nem irogatom meg 30-300 szor ugyanezt plane hogy az adatlapom se veszi figyelembe amin rajta van hogy körzeeeetbeeen!

Vagy lehet nem is jar fel csak hebe hoba mert mar kicsinalta a sok bunko

2019. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!