Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hogyan szoktak jelezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan szoktak jelezni, hogy bejön nekik egy pasi (pl. : kávézóban)?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 21:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
Azért nyilvános helyen elég nehéz. Én szégyellős vagyok, maximum csak oda-oda néznék.
2019. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%

Én úgy szoktam jelezni, hogy időnként rápillantok a férfira, és ha úgy látom, hogy ő is érdeklődést mutat, akkor rámosolygok, amikor legközelebb összenézünk, esetleg rendezgetem a hajtincseimet.


Őszintén szólva nem értem azokat a férfiakat, akik az annyira egyértelmű jelzéseket sem veszik, amit Te leírtál, olyan előzmények után sem, hogy te kezdted el őt nézni.


Otthagyja a barátnőjét, akivel kettesben üldögél, elmegy melletted, rád néz, átül a bárpulthoz, hogy megteremtse a lehetőséget arra, hogy odamenj hozzá megismerkedni.


Nem veszed az adást, ezért ezt még megteszi többször.


Komolyan, ilyenkor mire várnál, ami neked egyértelmű?


Huppanjon bele az öledbe? xD


Én nő létemre a hasonló helyzetekből azt szűröm le, hogy vagy benéztem valamit, és nem volt kölcsönös a szimpátia, vagy a férfiban nincs annyi önbizalom és talpraesettség, hogy megszólítson egy nőt, aki többször összenézett vele és rámosolygott.


"Nem tudom megitélni az ilyen szituációkban, hogy valóban bejövök-e valakinek, vagy csak beképzelem magamnak,ezért inkább nem lépek, mert ha tévedek, akkor csak lejáratom magamat..."


Mi abban a lejáratás, hogy odamész hozzá, és esetleg elutasítja a közeledésedet?


Leírnád, hogy szerinted abban a esetben, amit leírtál, mi a lehető legrosszabb dolog, ami végül történhetett volna?

2019. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

#12 szerinted mi történne egy olyan "férfi önbizalmával" egy elutasitás után akinek még annyi bátorsága sincs hozzászóljon egy nőhöz.


Teljesen jogos a felvetésed, de nőként soha nem fogod megérteni az ilyen emberek lelki mentális világát.

2019. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
31%

"de nőként soha nem fogod megérteni az ilyen emberek lelki mentális világát"


Évek óta végzek terápiás munkát kifejezetten pozitív visszajelzésekkel és sok sikerélménnyel.


Ettől függetlenül lehetséges, hogy te többet tudsz az ilyen emberek lelkivilágáról.

2019. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%

Szemezés,

bámulás szempilla rebegtetéssel párosítva,

szégyenlős, elpirulós szemlesütés,

Vagy: [link]

2019. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
2019. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
# 16 Ennyi! 😂
2019. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#14 akkor az oltás is a terápia része?

Ha ilyennel foglalkoznál tudnád hogy az ilyen tipusú emberek soha nem tennének olyat amit elvárnál tőlük.

2019. júl. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%
Füst- vagy fingjeleket küldenek, illetve vállról indítható rakétával leadnak egy figyelmeztető lövést. :D
2019. júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

# 18


Megkérdezhetem, hogy Te mit éreztél "oltásnak" abból, amit leírtam?

2019. júl. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!