Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Adott testalkatú pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adott testalkatú pasi aki a zsáneretek vagy van több típus aki bejön?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nemrég találkoztam futólag. Jelenleg nincs pasija és nekem nagyon bejön. Lecsekkoltam facebookon és észrevettem, hogy az exe teljesen más mint én. Beraktam egy képet netről hogy érzékeltesem a testalkat beli külömbségeket :D


[link]


Én inkább olyan vagyok mint a baloldali vékony, izmos hosszú végtagok. Az ex meg a jobb oldali nagydarab tetovált fazonra hasonlít inkább.


Szerintetek érdemes próbálkozni, vagy ebből arra lehet következtetni, hogy a csajnak inkább a jobb oldalihoz hasonló pasik tetszenek.


Ami engem illet, nekem nincs egy adott alkat ami bejön. Minden lány kicsit más volt akivel eddig voltam.



2018. okt. 23. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátom, jóval soványabb, mint a bal oldalon lévő kép pedig, ha csak testalkatot nézzük nekem a bal oldalon lévő jobban tetszik. Szoval ezen nem aggódnék a helyedben.
2018. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Minden lány más, nekem mindkét képen szereplő testalkat bejön. Szerintem ha a fizikai vonzalom megvan (és minthogy nem folysz szét minden irányba meg nem is vagy hurkapálca, ezért gondolom kicsi az esélye, hogy ne legyen meg), akkor onnantól már mindegy a konkrét testalkat. Ez olyan, mint hogy a kék vagy a barna szemű nők tetszenek-e jobban neked. Ha szép lányról van szó, nem mindegy, milyen színű a szeme? Na, szerintem ez a testalkati kérdés is pontosan ugyanilyen :) Hajrá!
2018. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem van némi mozgástér, de mondjuk olyan ritkán van, hogy ami alapvetően tetszik, pont a tökéletes ellentétébe szeressen bele valaki. Ha valakinek például fontos a sport, és az ehhez járuló sportos testalkat, és ilyenek tetszenek neki alapvetően, annak kicsi az esélye, hogy összejön egy 50kg vasággyal vagy vágósúlyban lévő, mozgásszegény életmódot élő emberrel.
2018. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is bejon mindketto, es a legutolso pasim alacsonyabb volt nalam 3 centivel es pokhasa volt.
2018. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem jön be, a kettő közti testalkatú férfiak tetszenek, de az sem baj, ha egyáltalán nem gyúr, sőt.
2018. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a vékonyon kívül tud tetszeni mindenféle alkat, nem ez a fő szempont.
2018. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyértelműen a baloldali a zsánerem, de mindenkit előre kérnék, hogy kíméljen meg a priviktől, nem akarok ismerkedni. Köszönöm.
2018. okt. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a baloldi vekony izmos fiatal fiuk jonnek be. De sajnos mindig azt hiszik a vekonyak,h nekem a jobboldali nagydarab pasik jonnek be a tipikus cicababaalakom miatt. A nagydarab pasik probalkoznak ezerrel,de nekem nem kellenek.



N/36

2018. okt. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nagyon nagy elvárásaim vannak sajnos, van zsánerem, de azok engem jó messziről el is kerülnek. :D meg lehet próbálni, vannak nem ennyire vaskalapos nők is azért.

nálam a minimum, hogy másfél fejjel legalább magasabb legyen nálam, vékony srácok jaaajjj :D

dehát, megér egy próbát.

2018. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!