Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagytam két hónapja, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam két hónapja, mert érzéketlen, durva, agresszív lett, mint egy pszichopata házasság után. Sok időt voltunk együtt. Hogyan építsem fel magam?

Figyelt kérdés

2019. júl. 24. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Légy bombanö es pasizz bulizz hivd fel a baratokat grillezz. Mindent csak ne legy egyedül
2019. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én inkább valamennyi egyedüllétet javasolnék: fókuszálj önmagadra. Jóga, meditáció, úszás, futás, bármi ami kikapcsol de lehetővé teszi hogy magadra figyelj. Gondold át, hogy nem vetted észre a jeleket, mert biztosan voltak és hogy mit kellene majd másképp csinálni legközelebb.
2019. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!