Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire kínos pár hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kínos pár hónap után elválni?

Figyelt kérdés

Az most mellékes, hogy akkor miért házasodtak össze, arra vagyok kíváncsi, hogy nektek mennyire lenne kellemetlen ezt közölni az ismerősökkel, családdal, akik jelen voltak az esküvőn, és csak a nagy szerelmet látták.

Facebookon benne vagyok egy babavárással kapcsolatos csoportba, ott az egyik nővel történt ez. Most szeptemberben házasodtak össze, októberben elhagyta a férje. Ez ihlette a kérdést, eljátszottam a gondolattal hogy mi lenne ha velem vagy az egyik ismerősömmel történne ez meg. Hogy őszinte legyek, nekem ezt kívülállókent is kínos lenne látni, nemhogy még ha én kerülnék ilyen helyzetbe. Bár az tény, hogy én nagyon adok mások véleményére...

Ti mit gondolnátok?


2019. nov. 5. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
pár hónap után? Borzasztóan, miként megházasodni sem szabad lett volna, mert kijött volna, hogy ellentétei vagytok egymásnak.
2019. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nagyon kínos, de nem elválni pedig beláthatatlan következményekkel járhat.

Felépítenek egy közös életet, jön a gyerek, és hogyan tovább...

2019. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kellemetlennek mondanám. De ha nekem kéne ezt a lépést megtennem, megtenném. Úgy gondolnám, hogy hibáztam, de dolgozom azon, hogy kijavítsam. Az emberek pedig nyilván így is, úgy is összesúgnak. De majd jövőhéten lesz más nagy dráma, akkor meg majd azzal foglalkoznak.
2019. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Első válaszoló,

a válaszod világos és tükrözi a helyes nézeted, de a kérdező nem saját magáról beszél, tehát a válaszod utolsó része nem neki szól, de róla írsz.

2019. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, de inkább vallják be, hogy ez egy rossz döntés volt és viseljék emelt fővel a következményeket.
2019. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Csak úgy kíváncsiságból: mennyi ideje voltak előtte együtt? Nem tudom elképzelni, hogy mi mehetett tönkre 1 hónap alatt, ha addig (évekig) minden klappokt
2019. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem pár hónap, hanem csak 1 :/

Amúgy inkább most váljanak, mint 2-3 gyerek után. Így még ujrakezdhetik az életüket.

Kérdező, fogadni mernek, h te falun laksz vagy vmi kistelepülésen. Ott ilyenek az emberek.

2019. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A posztban említette, hogy 5 éve próbalkoznak babával (úgyhogy már egy ideje együtt lehettek), és gyakorlatilag erre is hegyezte ki az egészet, hogy biztos azért hagyta el mert nem jön össze a gyerek.
2019. nov. 5. 14:16
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem lényeg, hogy 1 vagy pár hónap, nem konkrétan az ő esetéről írtam ki a kérdést. Úgy általánosságban kérdezem.
2019. nov. 5. 14:19
 10/15 A kérdező kommentje:
Elolvastam újra, ezt a férje mondta neki, hogy emiatt hagyja el.
2019. nov. 5. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!