Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet-e kérni a biroságtol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e kérni a biroságtol, hogy csőkkentsék a tartásdij összegét? Szociális segélyből vonhatnak tartásdijat?

Figyelt kérdés
minimálbérből 11ezret vontak a szociális segélyből mennyit fognak ha 27 ezer ft kapok?
2008. nov. 18. 12:18
 1/2 anonim válasza:
100%
BIztos lehet kérni csökkentést méltányossági alapon, ehhez alaposan átnézik a jelenlegi pénzhelyzetet. A kérdés csak az, hogy a gyerekre jut így is megfelelő összeg? Ne a gyerek lássa kárát!
2008. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen szociális segélyből is vonnak... Ha a bírósági végzésbe van egy minimum összeg,akkor azt vonják majd tőled,mert nekünk is úgy van a végzésben,hogy a jövedelem 20%-a ,de legalább minimum 7000 ft. Mivel az én párom feketén dolgozik,mi a havi 7000 ft-ot fizetjük,plusz még mindig veszünk mellé játékot vagy ruhát. DE! Ha a segélyből vonatod,felmérik a te helyzetedet is és lehet hogy csökkenteni fognak,sőt még azt is hallottam már ha egy férfi szoc. segélyen van és van az első kapcsijából is gyereke,de van egy másiktól is gyereke akkor az első gyerekre meghatározott gyerektartás megfeleződik. Nem tudom ez mennyire igaz!
2008. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!