Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 12,5éves lányom van, aki után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12,5éves lányom van, aki után rendszeresen kapok gyerektartást. Most viszont egy nagyon kiadás van vele kapcsolatban (fogszabályzó). Kérhetek erre + pénzt az apától? Eddig semmi nagyobb kiadásban nem segített (pl. beiskolázás)

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 17:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
utolsó nem tudom h röhejes v beteges amit mondasz. UGYANAKKORA része van a két félnek a gyerek csinálásában, akkor másban is így kéne h legyen. csak az apucik fele szarik ebbe bele. és méghogy egy szatyor ruhával mennek el... hol élsz te??? mert az egy dolog h a gyerek kajájára ruhájára könyvre játékra költesz egy gyereknek, de szükséges lehet különóra, edzés, fogszabi, szemüveg, tábor/kirándulás, ezek már mért csak anya pénzéből mehetnek? vagy amikor nyelvet tanul v látnia kéne akkor már apának nem a gyereke??? smucig f.szok állnak így ehhez, nem a gyereken kell spórolni.
2010. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, teljesen mindegy mi erről a véleményed,nem azt mondtam, hogy ez igazságos, hanem hogy ez van. Amit írtam - ahogy írtam is, de megismétlem - példák, hadd tegyem hozzá, konkrét példák, de megnyugtatásul közlöm, van olyan barátnőm is, aki egy szál szatyor ruhával jött ki a házasságából..... sokféle eset van. Ettől függetlenül a TARTÁSDÍJ az a díj, amire a bíróság kötelezi az apát tartásként fizetni. Nem alaptartásdíjnak hívják, hanem TARTÁSDÍJNAK! Ez a kötelessége, az összes többi a két félen múlik. Ismétlem, nem mondtam hogy ez igazságos vagy fair, ill. nem minősítettem egyik felet sem, csupán annyit jegyeztem meg, egy válásban mindkét fél a hunyó, és mindkettőjükre nézve sok hátrányos következmény van. Sajnos legtöbb a gyerekre..... na, csak elismételtem magam, de nem szeretem ha leszánalmasoznak vagy bárminek titulálnak... ettől függetlenül a kedves utánam szólót valószínű nem győzöm meg, gondolom ezt indulattól fröcsögő hangú hozzászólásából. De nem is neki szántam a véleményem, hanem a kérdezőnek.
2010. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
igen a témában tele vagyok indulattal. azt meg konkrétan tapasztaltam, h igenis megoldható bíróságon amit a kérdező írt. ennyi. az indulatom meg már ott előhoztad ahol azt írtad nem kell elválni. igaz,lányok, tűrni kell verést megcsalást, stb, válni csúnya dolog
2010. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell tűrni a verést és a megcsalást, én se tenném, inkább nem kell bekötött szemmel házasságot kötni. Ha tudnád hány olyan barátnőm van, aki trógerebbnél trógerebb alakokhoz hozzáment, pedig előtte is olyanok voltak.... hogy magukban mit gondoltak, nem tudom. Talán hogy majd a gyerek megváltoztatja őket? Vagy a papír??? Én ezt tényleg nem értem. És talán nem is a megcsalásról beszélek itt, mert azt valóban nem lehet előre tudni. De azt hogy agresszív egy férfi, aki képes lenne megütni, azt igen is lehet. És olyanhoz nem kell hozzámenni, ha valamiért mégis megtörtént, akkor nem kell több gyereket szülni abba a házasságba. Erről beszélek. Ettől függetlenül van olyan aki teljesen ártatlan, és valóban egy szemét hálójába került valahogy... ha te is ilyen vagy, megértem az indulatod.... és tényleg nem bántásból írtam amit írtam, csak azt látom, hogy rengeteg ember a saját szerencsétlenségének forrása
2010. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
igen én is ilyen vagyok, fél éves volt a gyerek amikor először megütött. aztán megcsalt. persze van sok nő aki a gyerek által remél változást. lehet van, akit megváltoztat, sajnos én ellentettjét látom a dolognak. ezért dühít ha arról beszélnek, h minek válni, mert annyiszor de annyiszor vártam, h hátha összekapja magát, míg végül eldöntöttem h jobb külön. de gondolom te sem minden esetre mondod, csak az ész nélküli házasságra/szülésre, én meg túl hamar haraptam.
2010. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy ott hagytad azt a szemetet, teljesen igazad volt, én pont a másik végletre gondoltam. Sajnos az ilyen férfiak - amilyen a te volt férjed is lehet - a gyerekkel se törődnek általában, és ki is kell harcolni mindent amit lehet. Sok sikert kívánok!
2010. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
hát anyagilag tényleg nem törődik vele, amúgy igen. köszönöm a jókívánságot!
2010. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!