Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy fogadta kiskorú gyermetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadta kiskorú gyermetek, amikor lett új párotok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 19:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon jól, aztán anyukája addig tömte a fejet , h ők nélkül elkezdte utálni a páromat a lányom.Sok idő kellett , amíg rá jött, h a párom nem hibás semmiben , és ha nem lenne akkor sem az anyukájával lennék.( Nem a párom miatt váltunk el!) Csak anyuka szerint ha nem ismerem meg válás után 9 hónapra! Akkor talán lett volna esélye visszahódítani.
2020. febr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Abszolút jól fogadta, pedig már 7 éves volt. A megismerkedésük után nem sokkal sokszor vigyázott is rá a férjem, amíg én dolgoztam. A lányom szeretett vele lenni, de sokkal szófogadóbb és kedvesebb volt vele, mint velem. Ezt hívtuk mi mézesheteknek. Aztán amikor már teljesen megszokta a lányom a férjemet, sőt, apának is szólította (saját kezdeményezésből), akkor már vele is dacolt, hisztizett, undokoskodott, pont mint velem. Azért a mai napig engem preferál, ha nyűgös, de pl. tanulni a férjemmel szeret jobban. Most 11 éves.
2020. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!