Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Fèrfiak, akik nem harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak, akik nem harmadik fèl miatt vàltatok el, mik voltak az okok?

Figyelt kérdés
Azt is irjatok meg hogy ki kezdemenyezte a válàst és miért. Persze nők is irhatnak de engem elsosorban a ferfiak szemszoge erdekel. (40f)

2020. febr. 10. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Elpunnyadtunk, egy ido utan a baratnoi elkezdtek neki nyustolni hogy jobbat erdemel meg hogy en mennyire nem adom meg azt amit erdemel. Pedig atmentunk tuzon vizen. De neki akkor a baratnoi fontosabbak voltak mint en. 3 ev utan is... Mit ne mondjak, amiota szakitottunk tudtommal a baratnoivel se beszelget.


De vegso soron ebbe semmi gond nincs, segitettem kilepni az elnyomo csaladjabol, es az onbizalma is sokat fejlodott. Jobb emberre valt mellettem, es tudom hogy en is mellette. Szep volt, jo volt, lejart.

2020. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Erdekes iras.
2020. febr. 10. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem magamról, hanem egy közeli ismerősről írok.


Semmi extra: sok volt a veszekedés. A nő milliószor mondta neki, hogy ebből elege van, abból elege van. Ő meg egyszer csak besokallt, és azt mondta: neki meg abból van elege, hogy a feleségének mindenből elege van. És ő adta be a válópert. De előtte már legalább egy évig érlelődött ez benne. Járt párterápiára is - egyedül, mert a felesége nem volt hajlandó menni. Szóval elvileg ő kezdeményezte, de a feleségén érződött, hogy ő már semmit se hajlandó tenni ezért a házasságért. A szomorú csak az, hogy volt két kisgyerek is.

2020. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 es vagyok, rosszul ertettem a kerdesed, ez csak simma kapcsolat volt, nem hazassag. Valamiert ugy ertettem, bocsesz
2020. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi egyes az irasodbol ezt mar sikerult megallapitanom...
2020. febr. 10. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!