Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy nő miért mondja azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért mondja azt, hogy joga van az exférjével kizárólag csak szexelni néha mert huszonévet együtt voltak és a gyerekei apja?

Figyelt kérdés
Sok nő ezt az elvet követi egyébként,hogy lexarja ha van is már családja a volt férjnek,az évek azok évek voltak és örök kapocs van köztük mert neki szült gyereket és mindig támogatta őket.Szó sincs újra kezdésről,mert nem hiába volt a válás,de ez a felfogás helyes? Ezzel mit bizonyót a szexet akaró nő?
2020. febr. 12. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem hallottam, hogy elvált emberek akiknek új családjuk van, összejárnak szexelni. 18 éve elváltam, jó barátságban. De eszembe sincs szexelni a volt férjemmel. Közös gyerekünk is.
2020. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a te párod visszajár az exéhez, de ez nem jellemző. Inkább a férjet kéne megkérdezni, miért két kapura játszik!
2020. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pedig én eddig 3 nőtől is hallottam ezt kb fél év alatt.

A legutóbbi nő ismerősöm/munkatársam azt mondta,hogy ha szexelni szeretne,akkor csak csettint egyet a volt férjének és szórakoznak egy jót. És erről szól az egész találkozás. Inkább egy volt férjjel ahol vannak közös dolgok, (és aki szereti az exfeleségét mert megy egy csettintésre)mint egy vadidegennel.

2020. febr. 12. 23:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert az exférj megbánt mindent és talán rájött,hogy szereti a volt feleségét.. a volt feleség meg bosszúból csak a testét használja ki,semmi többet! Ezek a nők tipikus olyan nők akik kijelentették,hogy nekik már nem kell új kapcsolat mert már nem képesek és nem is akarnak szeretni senkit. A szex meg néha kell.
2020. febr. 12. 23:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaa.. és szerintem legbelül a revans/ bosszú az új nő felé,aki elcsábította a férjét anno,hogy tessék.. most téged is megcsal velem.
2020. febr. 12. 23:29
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Jaj cicuka, es te ezeket el is hiszed...?
2020. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi lenne benne a valótlan? Nem létezik szex az exel kategória?
2020. febr. 12. 23:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki azt, hogy neked is jogod van szeretőt tartani, ha neki is. Jól esne-e neki?
2020. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!