Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátnőm nagyon féltékeny,...

A barátnőm nagyon féltékeny, semmi oka, meg sem szoktam nézni más lányokat, tisztáztuk ha változnak a dolgok, elmondja az adott fél és szétválunk.9 hónapja élünk együtt?

Figyelt kérdés

Amikor dolgom van valahol, bár nem kéri, küldök neki képet néha, hogy ott vagyok. Egyik hétvégén el kellett mennie segítenie a rokonoknak-női munka-egyszercsak kaptam tőle egy ilyen üzenetet, ugye nem jön fel hozzám X.Y., amíg egyedül lesezek otthon? A legutóbbi dolog az volt, hogy a szomszéd városba kellett elintéznem egy 3 órás munkát. Szabadságot vettem ki. Erre reggel keres, némán voltam, írt hogy mizu, elindultam már, mondom még készülődök. Szerettem volna kicsit tovább pihenni. De akkor mikor akarsz hazaérni??? Vagy van NÁLAD VALAKI? Mondom ha reggel 8-kor elindulok és 1 órára hazaérek, akkor 1 óra után lenne nálam valaki?

Szakításon és pszichológuson kívül van még valami,ami segíthet


2019. szept. 3. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog segiteni rajta semmi ez a csaj sajnos beteg. Az en "baratom" (szakitofelben vagyok) ugyan ez sot rosszabb.
2019. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy betegség, talán pszichoterapia segíthetne. Egyéb ötlet?

Köszönöm!

2019. szept. 3. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy csak a terápiát tudom javasolni én is.

Tuti, hogy van oka a féltékenységének, ami nem te vagy. Azonban ő nem biztos, hogy szakember segítsége nélkül meg tudja mondani, hogyan alakult ki nála, és mikor. Pedig csak akkor lehetne ellene tenni.

2019. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet borderline a csaj, sajnos nem tehet róla, de szeret téged, emiatt adj neki esélyt. gyerekkorába lehet trauma érte és ezért bizalmatlan.
2019. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezen csak szakember fog tudni segíteni, de ne direktbe küld el pszichológushoz mert valószínűleg nincs betegségtudata és visszatámad hogy ne nézd hülyének.

Legyél trükkös mond azt, hogy párterápiára szeretnél vele menni (először egyedül keresd fel a kiválasztott szakembert 1-2 konzultációra mond el mi a bajod és utána menjetek ketten).

2019. szept. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!