Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért félek attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek attól, hogy rosszul döntök? Vagy csak az egyedülléttől félek?

Figyelt kérdés
20 éve vagyunk együtt a férjemmel. Nem szeretjük egymást, nem tetszem neki sem külsőleg, sem belsőleg, a kapcsolatunk kihűlt. Eljutottunk oda, hogy ennek már vége. Nem tudok élni mellette. Viszont bennem van, hogy mi van akkor, ha rosszul döntök és egyedül nem fogom tudni eltartani a kisfiamat.
2020. febr. 19. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha normálisan el tudtok válni, akkor biztos nem hagyja hogy a gyereknek hiánya legyen valamiben, ha te épp nem tudod megvenni
2020. febr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jelenleg is úgy van, hogy én megyek a gyerekkel vásárolni és nekem kell a gyerek cipőjét, ruháját kifizetni. ő kifizeti a rezsit, meg ha elmegyünk valahová, akkor a felét ő fizeti, a felét én. úgy, hogy neki kb dupla annyi a fizuja.
2020. febr. 19. 10:35
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor szép-nemszép vesd papírra, hogy most hogy állsz anyagilag és válással hogy állnál
2020. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 16 év után váltam el, szintén kihűlt a kapcsolat. Vettem egy lakást, egy egyedül nevelem a kisfiamat. Egy percig sem bánom. Így legalább adtam magamnak egy esélyt arra, hogy találjak valakit, akit szeretek, aki szeret, aki mellett újra boldog lehetek.
2020. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fel tudod mérni előre a lehetőségeidet. Tudod,hogy hol fogtok lakni,hogy mennyit keresel,hogy kb mennyi a fizetése és ebből ha magától nem is, de bíróság által megállapított gyerektartást ad.

Nem tudom mennyi idős a gyereketek, 20 év házasság után nagyobbnak gondoltam mint "kisfiúnak".


A döntést nehéz meghoznod, de ha előre átgondolsz mindent ennek tudatában lépj, és gondolj arra,hogy várhat még Rád boldog párkapcsolat.

2020. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
szegeny kisfiuk meg apa nelkul nonek fel aztan serult felnottek lesznek...
2020. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Inkább maradjak az apjával? Nem foglalkozik vele semmit, csak utasítgatja. A gyerek tudja, hogy az apja nem szeret engem, egyre többször mondja, hogy utálja az apját. Semmit v nem mond el neki. Így nem sérül? Vagy azzal, hogy azt látja, hogy az apja leszarja az anyját, tiszteletlen vele?
2020. febr. 19. 11:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz a 6-ossal, nem gondolkodik, csak nyomatja a betanult szöveget.

Nagyanyám ugyanilyen volt. Állandóan azzal turnézott, hogy az unokatesóm attól lett sérült, hogy az anyja (mármint az ő lánya) elvált az apjától, egy gyereknek apa kell! Szüksége van az apjára! Azt nem nagyon szokta hozzátenni, hogy amikor a lánya végre összeszedte magát és nem tűrte tovább a folyamatos megcsalások és az elhanyagolás miatti megalázást, plusz nem akart többé egy nagyra nőtt kisgyerek (azaz a férje) házicselédje lenni, akkor az unokatesóm 16 (!!!!) éves volt. Nem azért lett kissé komplexusos, mert az anyja ekkor elvált, hanem azért, mert nem előbb vált el. De nagyanyámat a tények nem érdekelték, ő csak a saját morális fölényét óhajtotta reklámozni, hiszen muszáj a világon mindenkinek bebizonyítania, hogy ő csinálta jól, amikor soha nem vált el a bántalmazó, bunkó, iszákos, de jól kereső férjétől, aki csak megkeserítette mindkét lánya életét.

Ha ő jól keres, akkor a fizetése alapján fognak gyerektartást megállapítani. Csak ne minimálbérre bejelentett vállalkozó legyen.

2020. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Már így is kb egyedül tartod el.

Ha elváltok, legalább tartásdíjat fog fizetni.

Van hová menned?

2020. febr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hátránya: nagyobb felelősség egyedül, több problémát egyedül kell megoldanod, nem biztos, hogy találsz magadnak új párt. Előnye: jobban ki tudod bontakoztatni a tudásodat, önmagadat.
2020. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!