Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet kitörni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kitörni egy rosszul működő házasságból, úgy hogy 4gyerekem van?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Megfelelo anyagi hatterrel.
2016. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

#1 +1 :-D


En meg hozzatennem hogy total csorikan is lehet.

2016. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Erős elhatározással és önbizalommal.
2016. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nyiss magadnak egy külön bankszámlát, halmozz fel elegendő mennyiségű pénzt, majd lépj le. Csak szólol ez segítség nélkül nehéz lesz. Esetleg a barátaidtól vagy a szüleidtől kérhetnél támogatást.
2016. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
#2 es megis hogyan? Nahycsaladosoknal jobbara az anya nem dolgozik, es a 4 gyerek miatt nem is biztos h felveszik valahova.
2016. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gömbicica ***** válasza:
54%

igazad van :( nekem van nagycsaládos ismerősöm.

se albérlet, se munkahely, amint megtudják, hogy gyereke van. Ha meg elmondja, hogy nagycsaládos, akkor minden kapu bezárul :(


Megjavitani nem lehet? esetleg megbeszélni?

valamiért csak elromlott.

bár nem tudni milyen idősek a gyerekek, ill. Ti.

2016. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Válással. De gondolom ezt idáig is tudtad.
2016. nov. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van négy gyerekes család ismerősöm. Ok 15 eve váltak el. Manapság mar nem engednek a gyerekek szétszakítását, de ok úgy egyeztek meg, hogy a két nagyobb az apjának, két kisebb az anyjának maradt..... Manapság nem tudom ☹ De tényleg igaz, be kell lassam, amit itt a gyakorin annyian leirnak, csak annyi gyereket vallalj, amennyit egyedül is el tudsz tartani. Mert barmi történhet.... Szerintem kerj sehotseget önkormányzat tol, nagycsaládosok civil szervezeteitol. Tuti tudnak segíteni munkában, lakhatasban. Sajnálom.☹
2016. nov. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Több ismerős is elvált 3-4 gyerekkel,és senki nem halt éhen.mi a baj?
2016. nov. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!