Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak ha teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha teljesen elmebeteg?

Figyelt kérdés
Feleségemtől elkezdtem válni mert már nem bírtam tovább az örökös cirkuszait, minden nap teljesen kikészített. Most hogy elkezdtem tőle válni a munkahelyemre írogat emailt amit ráadásul nem is én kapok meg és ég a pofám. Nem tudom hogy mit csináljak, de azon gondolkozok hogy inkább felmondok és keresek másik helyet amit ő úgy se fog tudni hogy hol dolgozok. Ti mit csinálnátok? 28/F
2020. márc. 10. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Első körökben letilthatod minden platformról. Ha ezek után mániákusan új regisztrációkat hoz létre csupán a zaklatásodért, feljelentheted és kérhetsz távolsági végzést.
2020. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőséged van megbeszélni vele, a cég szerverén letiltani a leveleit, de akár fel is lehet jelenteni zaklatásért.
2020. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz a cégnél az illetéseknek, hogy mi a helyzet és tiltsák le.
2020. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom vele megbeszélni mert nem normális, teljesen bekattant. Írogat hogy ne keressem többet stb. aztán állandóan ír valahol, ha máshol nem csinál új email címet vagy a munkahelyemre írogat.
2020. márc. 10. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi van a nőkkel????😂😂És meg ők panaszkodnak.Ezert írtam egy múltkori kérdéshez, h hiába a nő adja be a válást, de a férfi viselkedik így, h adja be a nő. Egyszóval a férfi le valók a nőről és úgy viselkedik vele, h válás legyen a vége.
2020. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy. Tudatnam a kollegakkal, hogy sajnos mentalis problemai vannak, es megkernem oket, hogy ne vegyek figyelembe.
2020. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ásd el! Jó mélyre!
2020. márc. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A cégnél beszélnél az illetékessel, hogy válófélben vagy és a kapcsolatotok nagyon megromlott, a lényeg hogy tudjanak róla. AH másik munkahelyre mész és van gyerek akkor tudni fog róla, ha nincs gyerek, akkor lehet jó megoldás.

41F

2020. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!