Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elmebeteg az exnejem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmebeteg az exnejem hogy ilyeneket feltételez rólam? Ez teljesen abszurd

Figyelt kérdés

A végzés szerint április 3-tól elhozhatnám a 3 éves kislányomat, de nem akarja engedni, mert fél hogy gagyi kajákat adok neki, és azon leszek hogy el tegyem láb alól:) Azt mondta, csak akkor hozhatom el otthonomba ha a gyerek is akarja. Viszont ehhez még több hónap barátkozásra lenne szükség, kéthetente.

Attól is retteg hogy a jelenlegi párom fog játszani vele, (akit utál)és talán majd jól kijönnek egymással.

Legutóbbi láthatásra kivételesen elvittem a páromat, mire az ex és az anyja pánikba estek és haza rohantak.


2011. ápr. 4. 17:59
1 2 3
 1/26 tetris ***** válasza:
95%

Ajánld fel, hogy csomagoljon a gyereknek ennivalót, amit majd te odaadsz neki, amikor veled van.

A párodra meg simán féltékeny. Ezzel nem is lehet mit kezdeni. Majd lehiggad.

2011. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ha nem adja oda, bírósághoz fordulsz. Ha erre sem adja, akkor irány a bíróság.
2011. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Az exnejek legtöbbször ilyen hülyék sajna!!!próbáljátok megbeszélni szépszóval,de ha nem megy,tényleg irány a bíróság!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Ez olyan általános!! Sajnos igen, elmebeteg :) Az én párom exe is ezt csinálja: Engem és a már közös gyerekünket utálja, levegőnek néz, a páromnak állandóan könyörögnie kell a saját gyerekéért. Sajnos ez nem változik, az ilyen utálja hogy te tovább léptél, ő meg nem, és sajnos a legősibb fegyvert veszi elő, a saját gyerekét. Mással nem tudna irányítani, szigorúan gyámügyre kell menni, tapasztalatból mondom.


Sok sikert a továbbiakhoz:)

2011. ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is csomagoljon neki kajat. Amugy en is felek egyes emberektol, hogy gagyi kajat adnanak a gyerekemnek (pl. 160 kilos aposom). Azoknal tartok ilyentol, akirol tudom, hogy gyorskajan el.
2011. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
hát nagyon úgy néz ki, hogy még nincs túl rajtad..de szerintem nem elmebeteg csak a sajátos hülye módján próbál borsot törni az orrod alá:(
2011. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Gyereket nem köteles oda adnia, a láthatás úgy is megoldható hogy ö is jelen legyen. De köteles biztosítani a láthatást.

miért kell még barákozni a gyerekkel? eddig nem látogattad? 3 éves gyereknek már annyira kellene kötödni az apjához is hogy simán elmenne vele.

2011. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
34%
Szimplán bolpnd, égesd le a gyerek előtt hogy milyen gyerekes az anyja...ha meg nem akkor bíróság, bár az drága, és hosszú, költséges folyamat:DXD
2011. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Láthatáskor, amikor messziről meglát sokszor sírni kezd. Lehet hogy teletömik a fejét hogy ettől a bácsitól félni kell. Két hetente a láthatás sokszor csak pár perces. Elrohannak vele, mert gyakran hányni kezd. Így nincs sok lehetőségem barátkozni vele. Szerintem is, úgy lenne jó, hogy kezdetben eljönne a gyerekkel az exapós is. Az exnejem semmiképp mart abból csak balhé lenne.
2011. ápr. 4. 18:45
 10/26 anonim ***** válasza:

18:25


Én értem mit akart mondani az apuka, nálunk is az van, hogy pont 3 éves a kislánya, de ha jön láthatásra, tök szégyenlős lesz, alig mer bejönni, sokszor ordít ha nem akart jönni. Ez kb fél évig ment, aztán minden ok volt, bár még ma is félős kicsit az apjával szemben, sajnos megtudtuk miért, szerintem kitaláljátok. De apukának üzenem, kitartás, hidegvér, türelem, és a gyerek felnő és okos ...:)

2011. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!