Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nem akar elvàlni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar elvàlni?

Figyelt kérdés

Persze, nem kell őt meggyőznöm, elég vagyok egyedül egy váláshoz... De mondom neki, hogy nem szeretem, utálom, ő is utál, állandóan megy a beszologatas egymásnak. Nincs bizalom. Semmi értelme az egésznek.

És először felsorolja nekem, mi minden probléma van velem, szr vagyok emiatt is, amiatt is, majd közli, hogy úgyis mindegy, kivel vagyunk, mindenkinek megvan a maga batyuja... Tehát nem szeretetből maradna velem, csak kb kell valaki. Problémája nem lenne azzal, ha újra párt kéne keresnie, folyamatosan volt mellette valaki, vagy próbálkozott.

Minél jobban nem akarom őt, ő annál jobban ragaszkodik, éjjel is bújt, meg jön, puszilgat. Minek?!



2020. ápr. 1. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert kicsit fél a nagy változástól. Anyagilag is biztosan mindketten kibillentek. De a válást ilyen állapotban jó ötletnek tartom. Feleslegesen vagytok egymás mellett.
2020. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Mert kell neki érzelmileg/anyagilag/a mindennapi életben valaki, aki kiszolgálja az igényeit. Azt, hogy csak szenvedsz, meg épp lesz@rja. Nehogy azt hidd, hogy ez neki olyan rossz, mint neked. Majd akkor lesz, ha beadod a válópert. Nem kell az engedélye vagy hozzájárulása. Szóval a kérdés csak az, hogy te miért nem válsz el?
2020. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És miért jó ez neki?

Nem szolgálom ki, ő talán többször engem, nem jó a szex, és nem boldog nyilván, ebben az állandóan feszült környezetben.

2020. ápr. 1. 09:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs egyedül. Ennyi. Nem kell benne mélyebb értelmet keresni.
2020. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Na azt pont nem tudhatod, hogy mennyire boldog. Apám is ilyen volt, akkor örült, ha bevettük a csalit, és veszekedést tudott szítani. Szó szerint boldog volt, hogy miatta borultunk ki. Egyszer, mikor épp tudtam magam tartani, és nem reagáltam a provokációjára, még tök sértetten kérdezte, hogy miért nem sírok és miért nem üvöltök, mert azt olyan jó lenne nézni. Vannak ilyen emberek. Talán ezt hívják energiavámpírnak. Vagy ilyen, vagy csak épp fél, de az rohadtul nem érdekli, hogy te hogy érzed magad a szituban. És ja, miért is engeded a muffhoz?
2020. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez ilyen se veled, se nélküled "kapcsolat", egymást gyepáljátok, de olyan, mintha jó lenne nektek ez.
2020. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utánam sem lenne egyedül, jönne más.

Na igen, provokációról lehet szó...

Engedem? Elég régimódi felfogás ez. Vannak igényeim.

2020. ápr. 1. 10:16
 8/9 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
És az igényed csak vele megoldható? Biztos találnál jobbat. Ez a házasság úgyis haldoklik. Talán ezzel le is tudnád pattintani magadról.
2020. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
Ó, ugyanígy voltam. Neki rohadtul kényelmes volt, igazából nem nagyon voltak érzelmi igényei, kellett neki a feleség, akit felmutathat, és kész, oké volt neki, hogy hetekig semmit nem szólunk egymáshoz, vagy csak morgunk. Mer "jól esik néha a nyugalom". Én meg úgy döntöttem, hogy nem fogom az életemet egy unt és utált emberre pazarolni, akinek tök mindegy, hogy én milyen személyiség vagyok vagy hogy mit szeretnék, csak legyen felesége, aki csendben van, meg kéthetente megdughatja. Elköltöztem. A válást már ő adta be, mert megsértődött, és "legyen akkor már ő a felperes". Hát legyen, kit érdekel. Szerencsére gyorsan elváltunk: amikor már külön éltem tőle, hiába próbálta nyomatni a szokott érzelmi zsarolást meg manipulációt, már csak kiröhögtem.
2020. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!