Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet úgy elválni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy elválni valakitől, ha az illető nem akar válni, hogy ne én legyek a szemétláda aki tönkreteszi?

Figyelt kérdés

Emberileg nincs bajom vele, de már nagyon nem akarok vele élni. A dolgot nehezíti, hogy az én lakásomban élünk, és neki kellene költözni. Ő viszont nem akarja elhagyni a kényelmes otthonát. Ráadásul nem tud bánni a pénzzel, amit megkeres, el is költi, tartalék semmi. A lakásra sem költött semmit, míg ott lakott, mivel úgy volt vele, hogy nem az övé, nem az ő dolga. Amúgy normális velem, próbál a kedvembe járni, főz, meg minden, de ez kevés egy kapcsolathoz. Egyrészt sajnálom, hogy ennyire lúzer, másrészt meg nem bírom már a közelségét. Igénytelen lett, elhagyja magát. Az is nehezíti a dolgot, hogy tett egy olyan kijelentést, hogy ha elválunk, akkor ellenségek leszünk, ő nem fog velem "bájologni" ahogy ő mondta. Én nem akarok az ellensége lenni, de ő nem fogadja el, hogy normálisan is el lehet válni. Egyrészt megértem hogy neki ez így kényelmes, de én nem érzem jól magam így ebben a helyzetben.

Nem tudom mit csináljak, vállaljam a mocsok szemétláda szerepét? Megéri? Tanácstalan vagyok. Volt valaki hasonló helyzetben?


2018. márc. 28. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"kijelentést, hogy ha elválunk, akkor ellenségek leszünk, ő nem fog velem "bájologni" ahogy ő mondta"


Ez jo hir. Nyilvan nem akar az ellensegenel elni jogtalanul.


Amit csinal, az szimpka erzelmi zsarolas. Ne hagyd!

2018. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs közös gyereketek,akkor utáljon nyugodtan. Nem kell vele többet találkoznod ha elváltatok.
2018. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy elváljatok, nem kell az ő beleegyezése. Beadod a papírokat, és megy minden a maga útján. Én a helyedben cselekednék mielőbb, mert azért a nyári ítélkezési szünetbe ha belecsúsztok, elhúzódhat a dolog.

És őszintén: ki nem sz@rja le, hogy ő szemétládának gondol-e ezután, vagy sem?!

2018. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A családban én vagyok a mocsok szemétláda, de kit érdekel?

A vélemények miatt nem fogom egy szarban leélni az életem!

2018. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!