Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én szeretnék elválni de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretnék elválni de a férjem nem akar azzal fenyeget h emiatt nem fogok tudni. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Akármikor elválhatsz, akár akarja, akár nem. Nem a sötét középkorban élünk!
2015. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem elsőt miért pontoztátok le, igaza van?!

A váláshoz egyik fél akarata is elegendő. Sőt, ha az alperes nem jelenik meg a tárgyaláson, akkor is elválasztanak nem kell a beleegyezése.

2015. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom miért lett lepontozva, amit az első válaszoló írt, de így van.

Nem kell a beleegyezése a váláshoz, maximum csak tovább elhúzódik.

2015. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
76%
nem kell a beleegyezése csak úgy könnyebb és gyorsabb.
2015. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Így van, ahogy mindenki írta, - de azt nem értem, mivel fenyeget: "h emiatt nem fogok tudni." ?

Mi miatt?

2015. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

A házassághoz két ember akarata kell... ha már az egyik nem akar benne maradni, akkor nincs olyan, hogy ne választanának szét.

Be kell adni a válókeresetet, ha nem megy el a tárgyalásra akkor is szétválasztanak, akár tetszik neki akár nem.

2015. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát itt vagyok megint , a kérdező.

Válni akartam mert agresszív lett, rendőrök kétszer voltak kint. Képzeljétek, nem mertem beadni a válópert. Milliókat követel rajtam lehord minden autistának, rondának, azt mondta elveszi a gyerekemet és úgyis ő keres többet, ő kapná meg ( szerinte).

Felsővezető beosztásban van, végül egy olyan hulyeséggel is fenyegetett hogy van egy újságíró ismerőse akivel megjelentet rólam készült majdnem meztelen fotókat. Vagy pedig kibékulok vele. Na itt van h mivel zsarol . Ő most 60 én 41. Esztergomban élünk mert őt ideköti minden, nekem egy db rokonom sincs itt , csak Pest megyében.

2023. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És az egyetlen reményem az hogy keres magának valaki mást mert ha én akarok válni akkor nem fogok tudni. A pofátlanja meg is csalt mégsem akart elválni.
2023. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!