Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elperelheti ezért a gyerekemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elperelheti ezért a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Én vagyok az anya,nàlam 2gyerek(5és 6éves).Enyém a felügyeleti jog,az apàé a làthatàsi.Azért akarja magànak a gyerekeket,mert 40kilométerrel tàvolabb költözünk,új munka miatt.Ezért megkaphatja őket,vagy költözhetek nyugodtan?A làthatàst biztosítom,minden úgy lesz,mint volt.A kicsik màr ott kezdik a sulit.Akàr félútig is elviszem őket,ha az kell.Tehat az apa es a gyerekek kozt lesz igy 62 km..ami 1 óra autóval

2020. ápr. 19. 08:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Gyerekeket
2020. ápr. 19. 08:11
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Durván részegesnek és/vagy drogosnak kellene lenned ahhoz, hogy az apánál helyezzék el. Csak ebben az esetben lehet erről szó, más dolgokkal nem foglalkoznak.
2020. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az apàknak is van némi esélyük...de a kérdés az,hogy ràmnézve negatívum e a bírósàg szemében,hogy arrébb költözünk.
2020. ápr. 19. 08:22
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Szép is lenne ha az ember nem költözhetne oda ahova akar, csak mert apukának nem tetszik.
2020. ápr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval az a lényege a kérdésemnek,hogyha biztosítom a lāthatāst,,(Max 1óraval kesobb taliznak,de akkor tovàbb maradhat.Ezt meglehet oldani),akkor ezt nem nézi rossz szemmel a bírósàg?Ezért nem ítélik az apànak?
2020. ápr. 19. 08:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyièrt biztos, hogy nem.
2020. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt biztos hogy nem. Ismerősöm neje is elvitte a gyereket 100km re lakni. Nagyon szar volt a láthatásokat megoldani, hiszen senki sem kívánhatta hogy havi 800km-t elautózzon az apuka.

De valahogy mindig megoldották, pl iskola, oviszünetekben több napra odaadta az anyuka, olyan is volt hogy elhozta a gyermeket ismerős, rokon, barát, bárki.

Azóta felnőtt a gyermek és buszozik a láthatásokra.

Úgyhogy ne aggódj, emiatt semmi esetre sem vehetik el tőled a gyermeket.

Megjegyzem 40km nem táv, bár kinek mi.

Én akkor pattognék ha mondjuk Londonba akarnának költözni. Na az szopás.

2020. ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még hányszor teszed fel ugyanazt a kérdést kommentben? Mindenki a kérdésre adott választ, minek magyarázod. A válasz:nem.
2020. ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A területen rutinos ügyvéddel beszéljed ezt meg.

Én sem gondolom, hogy ez nagyon számítana, de a jogot nem ismerem.

2020. ápr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

'8 azért teszi fel mert aggódik, nem a rántás égett le, a gyermekekről van szó.

Kérdező!

Biztos nem, sőt a bíróság szemében jó pont, ha az új munkád több keresettel is jár, de ha csak kényszerből váltasz munkát és nem jár több pénzel akkor is jó pont, mivel látszik, hogy felelősségteljes anya vagy. Aki nem gubbaszt otthon, hogy

-Hmm, nincs munkám? Sebaj majd az állam eltart, meg a gyerektartás! Én meg szorzom a semmit itthon.

Látszik, hogy küzdesz a gyerekekért, a megélhetésért.

Ez pedig:++++++++

2020. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!