Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez már menthetetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már menthetetlen?

Figyelt kérdés

1,5-éve vagyunk házasok a férjemmel, eléggé mélypontra jutottunk

Teljesen eltávolodtunk

Van egy 3-éves fiúnk, keveset -beszélgetünk

Gyakorlatilag reggel elmegy és este hazaesik

Olyan mintha lenne valakije de tagadja ha rákérdezek mégis ezt érzem

Annyira magányos vagyok, és ahogy telnek a hónapok egyre mélyebb depresszióba esek.

Hogy tudnám megmenteni a házasságom? Bármit kitalálok nincs kedve, fáradt mindig, már fel se merek hozni közös programot mert rögtön lehurrog, annyira tanácstalan vagyok :(

27/L


2020. ápr. 29. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Ne programokat szervezz be! Hanem egy estét kettesben a kicsi nélkül, főzz neki egy finom vacsorát, kicsit csipd ki magad és vacsi közben elbeszelgetni a dolgokról, aztán meg egy jó sex.. Csodákra képes! 😁
2020. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam....mindig pont akkor jön munka, és mennie kell.
2020. ápr. 29. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
És a hétvégék hogyan telnek?
2020. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem fog működni, ha csak te akarod megmenteni.
2020. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Keveset beszélgettek, valószínüleg őazintén meg soha! Nem gyanúsítgatni kell, hanem elmondani, hogy mit érzel. Ha valóbsn fáradt a programok nem segítenek. Ez nem menthetetlen, nem tanultad meg még azt se, hogy problémát közölj!
2020. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha o valoban nem akarna mar kozeledni hozzad, akkor nem lehet megmenteni. Es akkor nem is erdemes. Persze hatha csak faradt, kiegett.
2020. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Ne bassz... Reggel elmegy dolgozni egyészen estig, te pedig csodálkozol hogy fáradt?!

Isten gyere le!

Mondjuk dolgozzon kevesebbet és mindjárt lesz kedve hancúrozni , meg másfajta programokhoz is!

Sajnos mindketten hibásak vagytok.

2020. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert az egyik felet okolja itt mindenki. Kicsi gyerekkel nehez az elet sokaknak van ilyenkor razosabb idoszaka. Ulj le vele beszélni kerdezd meg hogy mi kene hogy mashogy legyen.
2020. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!