Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van értelme rendbehozni, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme rendbehozni, ami egy ideje már nem jó? Úgy, hogy a feleségem nem hajlandó belátni a hibáit?

Figyelt kérdés

Válás közeli helyzetbe kerültünk, de már egy ideje feszítette a húrt... A feleségem a kapcsolatunk eleje óta imádta a figyelmet, törődést... amit meg is adtam neki. Akkor is megadtam neki ha nekem volt rossz napom, akkor is ha éppen gyászoltam, mindig ő volt a középpontban. Ezt megelégeltem, egy ideje nincs türelmem. Ezért ő “bosszúból” nem szexel velem.... valószínűleg mással már megtette. Éveken át uralkodott rajtam, elnyomott, amikor nekem lett volna rá szükségem nem volt ott és eltávolodtam kicsit. Leültünk megbeszélni, mindent rámkent, szerinte én csesztem el ezt az egészet.... a saját hibáit nem ismeri fel, szerinte ő mindent jól csinált. Folyton ideges, kiabál, hiába nyugtatom, volt hogy majdnem nekem jött.. Mindenbe beleköt, szerintem már nem is szeret, 3 hónapja egy puszit nem adott...Nagyon el vagyok keseredve, mert a gyerekünkkel próbál zsarolni.... ő azt mondta, hogy vagy olyan leszek mint régen, vagy keres mást....... Ha nem lenne gyerekünk, akkor elválnék, mert nem bírok tovább pitizni, de nem akarom elveszteni a gyerekem.

Volt már valaki ilyen helyzetben?


2020. máj. 3. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Megszokta annyira, hogy most már meg is követeli.

Sajnállak, de vagy "visszaalakulsz", vagy meggyőzöd, vagy... (sejted).

2020. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Te szereted még az asszonyt?

Mi lenne ha vele maradnál, de most te uralkodnál rajta?

2020. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy elválsz nem veszíted el a gyereked. Akkor veszíted el, ha nem törődsz vele. És a gyereknek egyáltalán nem jó, ha úgy nő fel, hogy a szülei gyűlölik egymást és egy szobában sem bírnak megmaradni.
2020. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen erőszakos idegbajos nővel, tudod ki maradna együtt?! Ne légy már lábtörlő! Nincs semmi önbecsülésed? Mondom ezt, nőként neked. Látja a "hercegnő" hogy veled bármit megtehet. Jobbat érdemelsz, válj el, attól még a gyerekkel tartsd a szoros kapcsolatot. Ő ebbe nem szólhat bele, te vagy az édesapja. Erre törvény van.
2020. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Köszi a sztorit. Asszem most megyek helyretenni az asszonyt 😎
2020. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12%
Nőknek nincsenek hibáik.
2020. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!